18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabryczna zbrodnia

22-latek zamordował całą rodzinę. Został zastrzelony

21.07.2022  18:11
22-latek został śmiertelnie postrzelony po zabiciu rodziny
22-latek został śmiertelnie postrzelony po zabiciu rodziny Fot: Mediasinfos/Twitter

22-latek uzbrojony w karabin i katanę zabił pięcioro członków swojej rodziny. Według ustaleń śledczych sprawca zmagał się z zaburzeniami psychicznymi. Podczas interwencji został zastrzelony przez funkcjonariuszy.

Do makabrycznej zbrodni doszło we francuskiej miejscowości Douvres. 22-latek zastrzelił ojca, macochę oraz rodzeństwo. Po morderstwie sprawca zadzwonił na policję, by opowiedzieć o tym, co zrobił.

Po przyjeździe służb mężczyzna odmówił współpracy i zabarykadował się w mieszkaniu. Francuscy mundurowi przez niemal całą noc prowadzili z nim negocjacje. Do akcji zaangażowano ponad 100 osób, jednak rozmowy nie przyniosły skutku.

Tragedia we Francji

Po kilkugodzinnych próbach załagodzenia sytuacji policjanci zadecydowali o rozpoczęciu szturmu. 22-latek uzbrojony w karabin i katanę postanowił stawiać opór. Został jednak śmiertelnie postrzelony.

Według pierwszych informacji zebranych przez śledczych sprawca cierpiał na zaburzenia psychiczne - przekazała prokuratura.

Ofiary napastnika to 5-letni brat, 15-letnia i 17-letnia siostra, ojciec oraz macocha. Nie wiadomo co skłoniło go do tej wstrząsającej zbrodni. Szczegóły tragedii wyjaśni rozpoczynające się właśnie śledztwo.