18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

elitarna ochrona

Funkcjonariusz SOP w areszcie... kradł samochody w Warszawie

25.02.2020  15:22
Funkcjonariusz SOP w areszcie... kradł samochody w Warszawie
Funkcjonariusz SOP w areszcie... kradł samochody w Warszawie Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Służba Ochrony Państwa znów słynie nie z tego, co trzeba... Jeden z jej funkcjonariuszy wpadł w ręce policji. Miał działać w złodziejskiej szajce!

SOP to chyba najciekawsi ochroniarze w państwie. Wsławili się już takimi akcjami jak rozbijanie aut, szaleńcze rajdy, nieumiejętność odpalenia silnika, a jeden z nich przyłapany został nawet z narkotykami.

Teraz jeden z panów SOP-owców, czyli ochroniarzy najważniejszych polityków w państwie, wpadł w ręce policji. 26-letni zaledwie Kamil L. nie rozbijał luksusowych, rządowych limuzyn, kradł za to całkiem prywatne samochody warszawiaków.

SOP-owiec w areszcie

Jak nieoficjalnie ustalono, 26-latek nie zatrzymał się do kontroli, później próbował uciec policji. Szczegółów sprawy prokuratura i Sąd Rejonowy w Wołominie nie chcą jednak zdradzać. Wiadomo jedynie, że pan Kamil został zawieszony w pracy i przebywa w areszcie. Tam spędzić ma co najmniej trzy najbliższe miesiące. 

W SOP w sprawie pracownika wszczęto postępowanie dyscyplinarne.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze