18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabra w Lublinie

GWAŁT NA ROZMOWIE O PRACĘ. 22-latka strasznie ucierpiała

06.09.2022  12:11
Lublin: Gwałt na rozmowie o pracę
Lublin: Gwałt na rozmowie o pracę Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Gwałt jest jedną z największych krzywd, jaką można uczynić drugiemu człowiekowi. Niestety, w Lublinie z taką traumą musi zmagać się 22-letnia kobieta, która nieświadoma zagrożenia udała się na zwykłą rozmowę o pracę.

Gwałt to dowód zwyrodnialstwa kata. Niestety, w naszym świecie wciąż przemoc seksualna pojawia się bardzo często, ale zawsze tak samo mocno szokuje i mrozi krew w naszych żyłach.

W Lublinie doszło do straszliwej zbrodni. 22-letnia kobieta, która przyszła na rozmowę o pracę jako animatorka, została zgwałcona przez 36-letniego mężczyznę, który zamieścił w sieci ogłoszenie. 

Lublin: Gwałt na rozmowie o pracę

Wszystko wydarzyło się 31 sierpnia 2022 w jednym z mieszkań na Wieniawie w Lublinie. Młoda mieszkanka miasta odpowiedziała na ogłoszenie o pracę – w charakterze hostessy i animatorki dla dzieci. 22-latka została zaproszona na rozmowę.

Pod wskazanym adresem czekał na nią 36-latek. Mężczyzna zaprowadził pokrzywdzoną do lokalu, gdzie mieli porozmawiać na temat pracy. Tam mieszkaniec Lublina zgwałcił 22-latkę 

– relacjonuje nadkom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Kobieta od razu po wyjściu z mieszkania zadzwoniła na policję. Gdy na miejsce przyjechał patrol, pod blokiem czekała już kolejna zainteresowana pracą kobieta

- mówi policjant.

Strach pomyśleć, co by się stało, gdyby nie wzorowa reakcja ofiary. Być może cierpiących z powodu takiego gwałtu byłoby więcej. 36-letni mężczyzna został zatrzymany. Grozi mu do 12 lat więzienia. Pożałuje swoich czynów za kratkami?