18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koszmar!

Kobieta zabiła swoją córeczkę. Zwłoki przywiozła na komisariat

Bartłomiej Ciepielewski
25.06.2021  12:02
Matka przywiozła zwłoki na komisariat
Matka przywiozła zwłoki na komisariat Fot: DarSzach/Shutterstock

Młoda kobieta przyjechała z martwym dzieckiem na komisariat policji w Gdańsku. 31-latka powiedziała funkcjonariuszom, że zabiła swoją córeczkę. Przeprowadzona na miejscu akcja ratunkowa zakończyła się niepowodzeniem.

Do tragicznych wydarzeń doszło w czwartek wieczorem w jednym z gdańskich komisariatów. 31-letnia matka powiedziała funkcjonariuszom, że zabiła swoje 2-miesięczne dziecko. Zwłoki niemowlęcia przywiozła ze sobą w aucie.

Policjanci natychmiast odebrali dziecko i rozpoczęli akcję ratunkową. Niestety, reanimacja nie przyniosła żadnego skutku. Wezwany na miejsce lekarz, stwierdził zgon.

31-latka zabiła niemowlę

Kobieta została zatrzymana w celu wyjaśnienia przyczyn śmierci dziecka. W ustaleniu szczegółów zdarzenia pomogą wyniki przeprowadzonej sekcji zwłok.

Na ciele dziecka nie było śladów przemocy, obrażeń, co wykazały wstępne oględziny. Odbyła się już sekcja zwłok, czekamy na sporządzenie wstępnej opinii. Nic nie świadczy o negatywnej ocenie tej rodziny, takich informacji nie posiadamy. Ustalamy, co się wydarzyło, działania w tej sprawie są intensywne - przekazała rzecznik gdańskiej prokuratury okręgowej, Grażyna Wawryniuk.

Obecnie policja pod nadzorem prokuratury prowadzi czynności śledcze. Ze względu na zachowanie i złą kondycję psychiczną zatrzymanej nie została ona przesłuchana.

Czytaj także
Przeczytaj więcej