18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kanalia długo nie posiedzi...

Naćpany kierowca autobusu! Ten *** woził ludzi!

Wojciech Kozicki
06.05.2022  16:29
Komunikacja miejska w Gdyni i kierowca pod wpływem narkotyków
Komunikacja miejska w Gdyni i kierowca pod wpływem narkotyków Fot: Marek BAZAK/East News

Gdynia. Kierowca miejskiego autobusu prowadził w pracy pod wpływem narkotyków. Czy podróżowanie komunikacją miejską w Polsce jest jeszcze bezpieczne? Przypominamy, że to kolejny przypadek, gdy pracownik komunikacji miejskiej woził pasażerów w stanie nietrzeźwości i odurzenia. Ile osób musi jeszcze zginąć, by coś do tych *** dotarło?

Jakiś czas temu pijany kierowca autobusu spowodował makabryczny wypadek w Warszawie. Pijany motorniczy z Łodzi zabił kilka starszych kobiet. Kolejni kierowcy nie wyciągają jednak wniosków i przychodzą do pracy „na bombie”. W Gdyni został zatrzymany obrzydliwy podlec i degenerat, który prowadził autobus miejski pod wpływem narkotyków. Jaka grozi mu kara? Znając polski wymiar niesprawiedliwości to długo nie posiedzi, a sąd pewnie złagodzi mu wyrok.

Gdynia. Kierowca autobusu brał narkotyki

Oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Gdyni Jolanta Grunert potwierdziła w rozmowie z mediami, że policjanci z gdyńskiej drogówki wspólnie z Zarządem Komunikacji Miejskiej w Gdyni przeprowadzili badania kierowców komunikacji miejskiej. Wszyscy kierowcy autobusów przebadani przez policjantów na zawartość alkoholu w organizmie byli trzeźwi, ale w przypadku badań na obecność narkotyków we krwi już jak wesoło nie było.

44-letni kierowca otrzymał wynik pozytywny. Policja natychmiast zabrała mu prawo jazdy i przewieźli go do szpitala na kolejne badania. Stanie przed sądem, a za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego grozi do dwóch lat więzienia.

W ubiegłym roku w Warszawie dwukrotnie dochodziło do wypadków z udziałem kierowców autobusów, którzy otrzymali pozytywne wyniki. Do pierwszego zdarzenia doszło na moście im. Grota-Roweckiego, gdzie kierowca linii "186" stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierki, po czym autobus runął z wiaduktu. Podczas wypadku zginęła jedna osoba, 18 zostało poszkodowanych. Do drugiego zdarzenia doszło z udziałem kierowcy autobusu linii "181", który jadąc w kierunku Placu Wilsona, zjechał z drogi i uderzył w zaparkowane auta. Podczas wypadku ucierpiała jedna z pasażerek – przypomina Polsat News.

Czytaj także