18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gdzie jest Jacek Jaworek?

Potrójny morderca na wolności. Policja wyznaczyła nagrodę!

16.07.2021  14:02
Jacek Jaworek jest podejrzewany o potrójne morderstwo. Policja wyznaczyła nagrodę za informacje
Jacek Jaworek jest podejrzewany o potrójne morderstwo. Policja wyznaczyła nagrodę za informacje Fot: Policja

Jacek Jaworek, który jest podejrzewany o popełnienie potrójnego morderstwa, wciąż przebywa na wolności i może stanowić zagrożenie. Policja jak na razie jest bezradna, morderca przepadł jak kamień w wodę, więc wyznaczono nagrodę pieniężną za pomoc w ujęciu Jacka Jaworka. Można zarobić 20 tysięcy złotych.

Jacek Jaworek jest podejrzany o popełnienie potrójnego morderstwa w Borowcach w województwie śląskim. W nocy z piątku na sobotę (9-10 lipca) w Borowcach k. Dąbrowy Zielonej w powiecie częstochowskim policjanci zostali wezwani do awantury domowej. Na miejscu znaleźli martwe małżeństwo 44-latków i ich 17-leniego syna. Zostali zastrzeleni z zimną krwią, sprawca oddał dziesięć strzałów.

Poszukiwania Jacka Jaworka. Policja wyznaczyła nagrodę za informacje

Jaworkowi zaocznie postawiono zarzut potrójnego morderstwa, a do tego Prokuratura Okręgowa w Częstochowie ujawniła szokujące wstępne wyniki sekcji zwłok zamordowanego małżeństwa i ich syna. Tymczasem podejrzany wciąż pozostaje nieuchwytny.

Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach wyznaczył w piątek nagrodę w wysokości 20 tysięcy złotych za informacje, które pomogą zatrzymać Jacka Jaworka lub odnaleźć jego ciało (nie wykluczone, że mężczyzna nie żyje). Gwarantujemy anonimowość. Jednocześnie przypominamy, że ukrywanie lub pomoc w ukryciu osoby poszukiwanej jest przestępstwem i grozi za to kara pozbawienia wolności do 5 lat – ogłosiła Policja Śląska.

Jeśli ktoś posiada informacje na jego temat, proszony jest o pilny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach pod numerem telefonu 798 031 306, Komendą Miejską Policji w Częstochowie pod numerem telefonu 47 858 12 55 lub numerem alarmowym 112. Policja prosi jednak, by nie podejmować samodzielnie jakichkolwiek działań w przypadku napotkania poszukiwanego. Może być niebezpieczny, a tego wciąż nie odnaleziono narzędzia zbrodni.

W chwili zdarzenia Jacek Jaworek ubrany był w granatową koszulkę z jasnym napisem na przedniej części, granatowe spodnie jeansowe oraz szarą bluzę dresową. Po zdarzeniu poszukiwany mężczyzna mógł się przebrać. Na prawej łopatce ma widoczną przez koszulkę narośl o rozmiarze 5-7 centymetrów.