18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Potrójny morderca na wolności

Poszukiwania Jacka Jaworka. Policja dostała nowe informacje

30.07.2021  17:58
Nowe informacje o Jacku Jaworku. Czy Policja schwyta w końcu potrójnego mordercę?
Nowe informacje o Jacku Jaworku. Czy Policja schwyta w końcu potrójnego mordercę? Fot: Policja

Jacek Jaworek wciąż nie został schwytany, a poszukiwania na szeroką skalę zostały zakończone. Czy potrójny morderca, który popełnił zbrodnię w Borowcach pod Częstochową, przechytrzył organy ścigania i pozostanie na wolności? Okazuje się, że śledczy otrzymali nowe sygnały ws. psychopaty, którzy zastrzelił niemal całą rodzinę.

Poszukiwania Jacka Jaworka wciąż są bezskuteczne. Mężczyzna podejrzany o zamordowanie trzech osób w Borowcach, rozpłynął się w powietrzu. Pojawiły się nawet informacje, że już dawno uciekł z kraju, a niektórzy podejrzewają, że NIE ŻYJE. Tymczasem śledczy dostali sygnał, że domniemany morderca może przebywać w Wielkopolsce w okolicach Kalisza.

Gdzie jest Jacek Jaworek? Policja wciąż prowadzi poszukiwania

Portal faktykaliskie.pl podaje, że 29 lipca do Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu dotarły informacje na temat Jacka Jaworka. Podobno widziano go w Jankowie Drugim w podkaliskiej gminie Blizanów.

Wpłynęła do nas informacja, że poboczem drogi idzie mężczyzna odpowiadający rysopisowi poszukiwanej osoby. Na miejsce natychmiast udali się policjanci – ujawniła mł. asp. Anna Jaworska-Wojnicz, rzeczniczka prasowa kaliskiej komendy. 

Niestety, sygnał okazał się fałszywy. Policjanci znaleźli i wylegitymowali wskazaną osobę. Nie był to jednak Jacek Jaworek.

Co jakiś czas pojawiają się informacje o tym, że Jaworek był rzekomo widziany w różnych miejscach w kraju. Przed dwoma tygodniami taki sygnał otrzymała policja w Ostrowie Wielkopolskim, lecz alarm okazał się fałszywy – podaje Radio ZET.

Co zrobił Jacek Jaworek? Potworne morderstwo w Borowcach

Jacek Jaworek jest podejrzany o popełnienie potrójnego morderstwa w Borowcach w województwie śląskim. W nocy z piątku na sobotę (9-10 lipca) w Borowcach k. Dąbrowy Zielonej w powiecie częstochowskim policjanci zostali wezwani do awantury domowej. Na miejscu znaleźli martwe małżeństwo 44-latków i ich 17-leniego syna. Zostali zastrzeleni z zimną krwią, sprawca oddał dziesięć strzałów.

Jeśli ktoś posiada informacje na jego temat, proszony jest o pilny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach pod numerem telefonu 798 031 306, Komendą Miejską Policji w Częstochowie pod numerem telefonu 47 858 12 55 lub numerem alarmowym 112. Policja prosi jednak, by nie podejmować samodzielnie jakichkolwiek działań w przypadku napotkania poszukiwanego. Może być niebezpieczny, a tego wciąż nie odnaleziono narzędzia zbrodni.

W chwili zdarzenia Jacek Jaworek ubrany był w granatową koszulkę z jasnym napisem na przedniej części, granatowe spodnie jeansowe oraz szarą bluzę dresową. Po zdarzeniu poszukiwany mężczyzna mógł się przebrać. Na prawej łopatce ma widoczną przez koszulkę narośl o rozmiarze 5-7 centymetrów.

Czytaj także
Przeczytaj więcej