18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zapadł wyrok

Ginekolog gwałciciel skazany! Horror w gabinecie!

Wojciech Kozicki
30.06.2020  18:52
Ginekolog w Zabrzu gwałcił pacjentki - został skazany
Ginekolog w Zabrzu gwałcił pacjentki - został skazany Fot: Facebook/NOWA TV 24 GODZINY

Potworny ginekolog z Zabrza skazany. Monzer M. okazał się gwałcicielem, który atakował swoje pacjentki w gabinecie ginekologicznym. Proces zwyrodnialca zakończył się po roku i wiadomo już, ile lat bestia spędzi za kratami.

Ginekolog w Zabrzu okazał się potworem. Monzer M. urządził piekło pacjentkom w swoim gabinecie ginekologicznym. Okazało się, że w ciągu 14 lat jego ofiarą padło 26 kobiet. Gwałcił je i molestował seksualnie w trakcie badań ginekologicznych.

Ginekolog gwałciciel w Polsce

Jak podaje RMF24.pl, proces potwornego ginekologa toczył się bez udziału publiczności przed zabrzańskim sądem od maja 2019 roku. W końcu zapadł wyrok. Lekarz spędzi w więzieniu 15 lat. Poza tym, sąd w Zabrzu zadecydował, że Monzer M. przez 15 lat ma zakaz wykonywania zawodu. Musi też wypłacić zadośćuczynienie swoim ofiarom. Wyrok nie jest prawomocny.

Na trzeciej bodajże wizycie, kiedy leżałam z zamkniętymi oczami, otworzyłam je tylko dlatego, że usłyszałam szelest - to był szelest  jego spodni, z których akurat wyciągał członka. Odepchnęłam go, a on się dziwił, że go odepchnęłam - ujawniła jedna z ofiar w rozmowie z UWAGA! TVN.

Media podają, że 51-letni Monzer M. to obywatel polski syryjskiego pochodzenia, który od wielu lat mieszka w Polsce. Śledztwo w jego sprawie zaczęło się w 2018 roku, gdy jedna ze zgwałconych pacjentem powiedziała organom ścigania o horrorze w gabinecie ginekologicznym.

Mężczyzna został oskarżony o zgwałcenie lub doprowadzenie pacjentek do poddania się tzw. innej czynności seksualnej. Według śledztwa, do przestępstw miało dochodzić od co najmniej 2004 do 2018 roku w Zabrzu, Gliwicach i Knurowie. Ze względu na konieczność zabezpieczenia grożących podejrzanemu środków kompensacyjnych na rzecz pokrzywdzonych, a także kosztów sądowych i opłat na rzecz Skarbu Państwa, w trakcie śledztwa zabezpieczono mienie na kwotę 140 tys. zł.  – donosi rmf24.pl

Ginekolog z Zabrza gwałcicielem [WIDEO]

Zagłosuj

Jaka kara powinna grozić za pedofilię?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze