18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Skatował ją na lekcji!

Atak w podstawówce. Uczeń pobił nauczycielkę

Wojciech Kozicki
06.09.2021  16:23
Atak w szkole w Głogowie. Uczeń pobił nauczycielkę w podstawówce
Atak w szkole w Głogowie. Uczeń pobił nauczycielkę w podstawówce Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Głogów i dramatyczne sceny przemocy w szkole podstawowej. Tym razem jednak to nie między uczniami doszło do rękoczynów. To uczeń pobił nauczycielkę! Na miejscu pojawiło się pogotowie i policja.

Szok w Głogowie! Uczeń Szkoły Podstawowej nr 3 podczas lekcji pobił nauczycielkę. Media ujawniły, że kopnął ją w nogę, uderzył książką, a następnie uderzył ręką w twarz. Finalnie agresywne dziecko uspokoił inny nauczyciel, który zjawił się na miejscu.

Uczeń pobił nauczycielkę. Przemoc na lekcji

Nie wiadomo w jakim stanie jest obecnie nauczycielka, ale potwierdzono, że na miejsce wezwano pogotowie i policję. Nie ujawniono jeszcze również jaka kara spotka agresywnego ucznia, a policjanci prowadzą jak na razie postępowanie wyjaśniające. Dyrektor placówki zapewnia, że jeśli sprawca pobicia jest osobą zdrową, to na pewno poniesie odpowiedzialność za swoje czyny.

Zapewniam, że nasza szkoła jest bezpieczna i ten incydent całkowicie nas zaskoczył. Nie potrafię jeszcze powiedzieć, czy zachowanie tego ucznia to efekt zdalnego nauczania, czy czegoś innego. Sytuacja jest badana - przekazał mediom dyrektor placówki Ernest Kłósek. (Gazeta Wrocławska)

Czytaj także