18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zbrodnia jak z horroru

17-latek zabił siostrę. "COŚ mi kazało"

Wojciech Kozicki
03.11.2020  19:19
Głowaczowa i zabójstwo nastolatki. Dlaczego brat ją zamordował?
Głowaczowa i zabójstwo nastolatki. Dlaczego brat ją zamordował? Fot: Marcin Bruniecki/REPORTER

Potworna zbrodnia w Polsce! 15-latek z Głowaczowej na Podkarpaciu zabił własną siostrę. Usłyszał zarzut zabójstwa, a na jaw wychodzą kolejne informacje o szczegółach brutalnego mordu jak z horroru. Czy był opętany?

Makabryczne zabójstwo w Głowaczowej na Podkarpaciu. Policja zatrzymała 15-latka, który w brutalny sposób pozbawił życia swoją 17-letnią siostrę. Media ujawniają, że gdy rodzice nastolatków byli w kościele, chłopak chwycił za kij bejsbolowy i zaczął bić siostrę.

Nastolatek morderca

Jak pisze Radio ZET, następnie zadał jej kilkanaście ciosów nożem, a ciało zaciągnął do piwnicy. Po wszystkim sam zadzwonił na numer alarmowy 112 i powiadomił o popełnionej zbrodni.

Po przybyciu na miejsce służb medycy rozpoczęli reanimację 17-latki, jednak na ratunek było już za późno – pisze radiozet.pl

Został już zatrzymany, przesłuchany i postawiono mu zarzut zabójstwa. Przyznał się do winy, ale stwierdził, że „coś kazało mu zabić siostrę”. Śledczy złożą też wniosek o umieszczenie go ośrodku wychowawczym, ale sąd może zdecydować, że odpowie za mord odpowie jak dorosły. Rodzice zostali objęcie pomocą psychologiczną.

Przeczytaj więcej
Komentarze