18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

fani w szoku

​Znany muzyk zamordowany! ARESZTOWANO JEGO SYNA

11.08.2022  17:57
Gord Lewis zostałzamordowany
Gord Lewis zostałzamordowany Fot: Teenage Heads/Instagram

Wstrząsająca informacja dla fanów zespołu Teenage Head. nie żyje gitarzysta kapeli, Gord Lewis. Został zamordowany.

Nie żyje Gord Lewis, gitarzysta kanadyjskiego zespołu rockowego Teenage Head. Ciało mężczyzny znaleziono w jego domu w Hamilton 7 sierpnia. Denat miał 65 lat.

Jesteśmy wstrząśnięci i ciągle nie mżemy pogodzić się z informacją o śmierci naszego przyjaciela, kolegi z zespołu, brata Gorda Lewisa. Całym sercem jesteśmy z jego rodziną i wszystkimi, którzy go znali i kochali. Odszedł zdecydowanie za wcześnie

- napisali członkowie zespołu Teenage Head.

Gord Lewis zamordowany. Aresztowano jego syna

Śmierć 65-latka od razu wzbudziła podejrzenia policji. Uznali, że został zamordowany i rozpoczęli śledztwo w sprawie. Przeprowadzono oględziny i wykonano sekcję zwłok, koroner uznał, że do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie.

Jak na razie nie ujawniono, jak zginął muzyk. Wiadomo jednak, że martwy był już kilka dni, zanim znaleziono jego ciało. Zwłoki zaczęły się rozkładać.

Podejrzenia o zamordowanie 65-latka szybko padły na jego syna. Mężczyźni mieszkali razem. 41-letni Jonathan Lewis został aresztowany i usłyszał zarzut zabójstwa drugiego stopnia.

Czytaj także