18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

haniebny atak

Szalona 24-latka pobiła i okradła mężczyznę. Bo jej się nie spodobał

29.10.2019  08:16
Szalona 24-latka pobiła i okradła mężczyznę. Bo jej się nie spodobał
Szalona 24-latka pobiła i okradła mężczyznę. Bo jej się nie spodobał Fot: Lubuska Policja

24-letnia mieszkanka Gorzowa Wielkopolskiego napadła 31-letniego mężczyznę. Zaczęła go wyzywać, po czym pobiła i okradła. Kobieta jest w rękach policji.

W piątek w Gorzowie Wielkopolskim doszło do haniebnego ataku na 31-letniego mężczyznę. 24-letnia kobieta zauważyła go na ulicy i zaczęła mu ubliżać. Powód? Nie spodobało jej się, jak mężczyzna wygląda.

Kobieta wyzywała go, a później postanowiła pobić. Uderzyła go w twarz, a gdy upadł na ziemię, okradła. Swojej ofierze zabrała saszetkę, w której znajdowało się 500 euro.

Pokrzywdzony z obrażeniami twarzy trafił do szpitala, a sprawą zajęli się policjanci, którzy bardzo szybko wytypowali podejrzaną

- podaje lubuska policja.

Kobietę policjanci odnaleźli kilka ulic dalej. Na widok funkcjonariuszy próbowała ukryć się w jednym z mieszkań, na szczęście bezskutecznie. 24-latka została przesłuchana i usłyszała zarzuty. Za pobicie i kradzież może trafić do więzienia na 12 lat. Do popełnionego przestępstwa się nie przyznaje.

Prawdziwy powód

Jak szokujące jest pobicie człowieka jedynie dlatego, że według oprawcy źle wygląda? Takie napaści zdarzają się w Polsce coraz częściej. Jedyną "winą" 31-letniego mężczyzny jest fakt, że pochodzi z Indii. 24-latka widząc go na ulicy, zaczęła obrażać go ze względu na narodowość i nakłaniać do wyjazdu z Polski. Za swój rasistowski atak i brak tolerancji może teraz sporo zapłacić.

24-latka pobiła mężczyznę na ulicy
Przeczytaj więcej
Komentarze