18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

nowe, szokujące fakty

Morderca Kristiny nie żyje. Zanim zabił, długo się nad nią znęcał

13.09.2019  19:09
Morderca Kristiny nie żyje. Zanim zabił, długo się nad nią znęcał
Morderca Kristiny nie żyje. Zanim zabił, długo się nad nią znęcał Fot: Facebook

26-letni Paweł R. z zazdrości zamordował Kristinę V. Mężczyzna próbował uciec policji i w czasie pościgu został zastrzelony przez niemieckiego policjanta. Teraz na jaw wychodzą nowe fakty w szokującej sprawie.

Paweł R. był chorobliwie zazdrosny i zazdrość ta doprowadziła go do skrajności. Mężczyzna nie wytrzymał myśli o tym, że jego ukochana mogłaby być z innym. Zdobył broń, przyszedł do miejsca, w którym pracowała i jednym strzałem w głowę pozbawił ją życia.

Zabójca zginął kilka godzin później, 130 kilometrów dalej - pod Berlinem. Gdy w czasie ucieczki na swojej drodze zobaczył patrol policji, sięgnął po broń. To samo zrobił niemiecki policjant.

Zabójczo zazdrosny

Paweł R. dorabiał jako taksówkarz. To właśnie w czasie kursu poznał swoją rówieśnicę, pochodzącą z Ukrainy Kristinę V.

Między dwójką ludzi nawiązała się więź, zaczęli się ze sobą spotykać i wkrótce zamieszkali razem w Gorzowie Wielkopolskim - podaje se.pl. Miłość i sielanka nie trwały jednak długo. Szybko okazało się, że 26-latek jest o swoją piękną partnerkę chorobliwie zazdrosny. Kobieta nie mogła tego zniesć i wystawiła mu walizki za drzwi.

Rozstanie nie rozwiązało jednak problemu. Ukochany zamienił się we wroga Ukrainki. Stał się stalkerem i za prześladowanie został wkrótce skazany.

Nękał ją w internecie, niepokoił, znęcał się psychicznie, aż 7 czerwca dziewczyna zawiadomiła policję

- informuje rzecznik lubuskiej policji Marcin Maludy.

2 września Paweł R. usłyszał wyrok - 500 złotych grzywny. Niewiele? Niestety, na stalkera podziałało to jak płachta na byka. Mężczyzna uknuł przerażający (jak twierdzi policja - drobiazgowy) plan zbrodni, zdobył broń i kilka dni później pozbawił swoją byłą partnerkę życia.

Przeczytaj więcej
Komentarze