18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Masakra na drodze

Potworny wypadek. Zderzenie z tirem, dzieci nie żyją

Wojciech Kozicki
19.07.2021  14:50
Grębiszew - wypadek. Zderzenie samochodu osobowego z tirem
Grębiszew - wypadek. Zderzenie samochodu osobowego z tirem Fot: PIOTR JEDZURA/REPORTER/East News

Potworny wypadek samochodowy na drodze krajowej nr 50 w okolicy Mińska Mazowieckiego. Doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego z tirem. Zginęło wiele osób, w tym dzieci.

Grębiszew. Wydarzył się straszny wypadek samochodowy – zderzenie auta osobowego z tirem na prostym odcinku drogi. Niestety, potwierdzono już, że śmierć poniosły 4 osoby, w tym dwójka dzieci. Do wypadku doszło na 207. kilometrze drogi krajowej nr 50 w miejscowości. Służby otrzymały zgłoszenie po godz. 10. 

Zderzenie samochodu z tirem. Wypadek w miejscowości Grębiszew

Doszło do tak poważnego uszkodzenia obu pojazdów, że aby wyciągnąć osoby poszkodowane, konieczne było użycie specjalistycznego sprzętu. W akcji ratunkowej brały udział dwa śmigłowce z LPR, z Warszawy i z Sokołowa. Drugi z nich został odwołany. Ustalono, że samochodom osobowym podróżowała czteroosobowa rodzina. Kierowca ciężarówki przewoził kruszywo.

W wyniku zdarzenia śmierć poniosło dwoje dzieci, ich ojciec, kierowca samochodu osobowego oraz kierowca ciągnika siodłowego – przekazał st. kpt. Kamil Płochocki, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Mińsku Mazowieckim w rozmowie z Polsat News.

Jak podaje Polsatnews.pl, ciężko ranna kobieta została przetransportowana zwykłą karetką do szpitala w Mińsku Mazowieckim. Była w bardzo ciężkim stanie i konieczny był transport kołowy.

Droga jest zablokowana w obu kierunkach, a policja zorganizowała już objazdy. Wciąż nie ustalono jaka była przyczyna wypadku.

Czytaj także
Przeczytaj więcej