18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Horror w parku

Grupa 11 młodych mężczyzn zgwałciła dziecko. Polak zatrzymany

04.11.2021  16:18
Brutalny gwałt w Niemczech
Brutalny gwałt w Niemczech Fot: Tinnakorn jorruang/Shutterstock

Grupa 11 mężczyzn w wieku od 17 do 21 lat napadła, a następnie zgwałciła nastolatkę w parku miejskim. Napastnicy przez kilka godzin znęcali się nad 15-latką, nagrywając swoje wyczyny. Wśród zatrzymanych jest 19-letni Polak.

Według ustaleń tabloidu "Bild" gwałtu na młodej dziewczynie dopuściła się 11-osobowa grupa młodych mężczyzn. Najstarszy z podejrzanych miał zaledwie 21 lat. Wśród zatrzymanych znalazł się 19-latek pochodzący z Polski, Arsen K.

Do napaści doszło około godziny 23, gdy pijana 15-latka wracała z imprezy. W parku miejskim zatrzymał ją jeden z napastników, który zaciągnął ją w krzaki, a następnie zgwałcił. Potem wezwał grupę swoich kolegów, którzy także dokonali napaści seksualnej, nagrywając wszystko na smartfonach.

Koszmar dziewczyny trwał przez 2,5 godziny. Po wszystkim sprawcy ukradli jej portfel i telefon.

Gwałciciele zostali zatrzymani

Namierzenie i zatrzymanie sprawców zajęło śledczym ponad rok. Po przeanalizowaniu dziesiątek nagrań z miejskiego monitoringu oraz przesłuchaniu świadków udało się wytypować grupę podejrzanych.

Podczas przeszukiwania mieszkań napastników mundurowi zarekwirowali ich ubrania i telefony. Podejrzanym pobrano również próbki śliny. Według informacji przekazanych przez policję na ciele ofiary znaleziono dziewięć rodzajów nasienia.

Czytaj także