18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kara dla gwałciciela

Zgwałcił dziecko, w więzieniu go zmasakrowali. Pokazali WIDEO

Wojciech Kozicki
13.02.2020  16:00
Gwałciciel w więzieniu został przez więźniów skazany na cierpienie
Gwałciciel w więzieniu został przez więźniów skazany na cierpienie Fot: YouTube

Abdisalam Mohamad porwał i zgwałcił nastolatkę, a 9 dni temu został skazany i trafił do więzienia HMP Pentonville w północnym Londynie. Współwięźniowie zgotowali mu ostre powiatanie, a makabryczne wideo z tej jatki trafiło do sieci.

21-letni Abdisalam Mohamad wraz z Roberto Frenchemem i Hilalem Mohamedem w 2016 roku napadli 16-latkę, która wracała z Londynu do Bristolu. Najpierw oprawcy ciężko ją pobili, a później przyłożyli jej maczetę do gardła i wielokrotnie zmusili do uprawiania seksu. Jak podaje standard.co.uk, została też okradziona i trzymali ją w niewoli. Po roku Abdisalam i jego koledzy wpadli w ręce policji.

Masakra w więzieniu

9 dni temu został skazany za współudział w porwaniu i zgwałceniu nastolatki, ale więźniowie postanowili wymierzyć własną sprawiedliwość za kratami. Zmusili go, by się rozebrał i brutalnie go pobili. Chociaż płakał, błagał o pomoc i krzyczał że jest chory, więc nie można się nad nim znęcać, to nikt się nad nim nie zlitował. Urządzono mu też chłostę kablem, a później włożono mu głowę do muszli klozetowej pełnej nieczystości.

Katowanie gwałciciela zostało uwiecznione na wideo, które następnie trafiło do internetu i wywołało burzę komentarzy. Chociaż większość osób chwali zachowanie skazańców i popiera takie wymierzanie sprawiedliwości, to jednak nie brakuje głosów, że nie powinni się znęcać nad Absisalamem, bo kara wymierzona przez sąd jest wystarczająca.

Gwałciciel pobity w więzieniu - WIDEO:

Czytaj także