18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gehenna dziewczynki

13-latka była wielokrotnie gwałcona w szkole. Słowa jej ojca łamią serce

24.09.2019  15:21
13-latka była wielokrotnie gwałcona w szkole. Słowa jej ojca łamią serce
13-latka była wielokrotnie gwałcona w szkole. Słowa jej ojca łamią serce Fot: EAST NEWS

Gwałt to najgorsza rzecz, jaką możemy zrobić drugiemu człowiekowi. Przekonała się o tym 13-letnia dziewczynka, która przeżyła piekło we własnej szkole. Wszystko przez starszych kolegów.

Gwałt zawsze jest niewysłowioną tragedią w życiu ofiary. 13-letnia dziewczynka doświadczyła skrajnego okrucieństwa tam, gdzie powinna być bezpieczna - w szkole. Dziecko przeżyło 10 dni prawdziwej gehenny.

Dziewczynka była wykorzystywana przez czterech starszych uczniów, w szkolnej piwnicy. Oprawcy grozili jej, że jeśli komuś powie i będzie stawiać opór - zabiją ją i jej młodszego braciszka.

Gwałt, molestowanie i zastraszanie

Przez 10 dni starsi uczniowie dopuszczali się na niej wielokrotnych gwałtów i nagrywania krzywdy, którą jej robią. Dziewczynka któregoś dnia nie wytrzymała i zapłakana wyznała swojemu ojcu, że nie chce więcej chodzić do szkoły. Ostatecznie powiedziała również, dlaczego. Mężczyzna był przerażony. 

Zrozpaczony ojciec w rozmowie z mediami użył słów, które łamią serce.

Jak coś takiego może się wydarzyć na terenie szkoły? Jak możliwe, że nikt się nie domyślił, że dzieje się coś tak strasznego? Gdzie byli nauczyciele? Gdzie był dyrektor? - pytał.

Potem opisał, co dzieje się z jego córeczką już po tym dramacie. 

Moja córka nie przestaje płakać. Nie wychodzi w ogóle ze swojego pokoju. Widać, że ma niechęć do wszystkiego. Kiedy spytałem ją, dlaczego nie powiedziała mi o tym, gdy wydarzyło się to po raz pierwszy, powiedziała, że zagrozili jej, że zamordują ją i jej młodszego brata, a do tego filmy wrzucą do sieci - relacjonował ojciec.

Podejrzani o przemoc seksualną są w wieku od 14 do 16 lat i zostali aresztowani na początku sierpnia - od tego momentu przebywają w areszcie domowym. Domniemani oprawcy twierdzą, że nie znają 13-latki i nigdy z nią nie rozmawiali. 

Na ten moment wiadomo, że nie udało się odnaleźć nagrań z tych zdarzeń. Dodatkowo lekarz zbadał już 13-latkę, ale w sprawie nie ujawniono żadnych wyników. 

Przeczytaj więcej
Komentarze