18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zgroza!

21-latek brutalnie zgwałcił swoja 82-letnią sąsiadkę

15.02.2021  16:48
Gwałt na 82-latce
Gwałt na 82-latce Fot: HTWE/Shutterstock

Nowy Dwór Mazowiecki długo nie otrząśnie się z tego dramatu. 21-latek postanowił zgwałcić brutalnie swoja 82-letnią sąsiadkę. Kobieta jest w ciężkim stanie, a policja przerażona skalą tego dramatu nie ujawnia szczegółów zbrodni.

Nowy Dwór Mazowiecki stał się miejscem brutalnej i przerażającej zbrodni. 21-letni mężczyzna włamał się do mieszkania w celach rabunkowych, a kiedy zastał w nim 82-letnią kobietę - dopuścił się brutalnego gwałtu. Natychmiastowa akcja policji poskutkowała pojmaniem podejrzanego.

21-latek już po tej zbrodni usiłował uciec poza miasto i został schwytany na stacji kolejowej. Odpowie za swoje brutalne, przerażające czyny. 82-latka została przez niego tak brutalnie zgwałcona, że znalazła się w stanie ciężkim w szpitalu.

Brutalny gwałt w Nowym Dworze Mazowieckim

Do paskudnej zbrodni, zakończonej schwytaniem 21-latka doszło 10 lutego 2021. Mieszkańcy Nowego Dworu Mazowieckiego wciąż pozostają w ciężkim szoku. O wszystkim jako pierwszy donosił portal Wirtualny Nowy Dwór. Jakby mało mu było samego gwałtu, zbrodniarz dodatkowo skatował seniorkę.

Sprawa jest tym bardziej wstrząsająca, że seniorka i 21-latek na co dzień byli sąsiadami. Kobieta znała więc doskonale swojego młodego oprawcę. Aktualnie wobec przestępcy zastosowano wniosek tymczasowego aresztowania.

Rzecznik Prasowa Prokuratury Okręgowej Warszawa – Praga poinformowała redakcję WND, że ze względu na brutalność sprawy i dopiero co rozpoczęte śledztwo, nie będzie udostępniać żadnych informacji.

Nowy Dwór Mazowiecki długo nie zapomni o tej straszliwej eskalacji brutalności. 

Czytaj także