18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Luksus i horror

Gwałt podczas wakacji. Tragedia w Grecji

12.07.2022  12:00
Gwałt w Grecji
Gwałt w Grecji Fot: Bartlomiej Magierowski/East News

Wakacje w Grecji brzmią jak marzenie, ale nawet wizyta w tym kraju może skończyć się tragedią. Przekonała się o tym turystka z Wielkiej Brytanii, która twierdzi, że w czasie urlopu została dotkliwie skrzywdzona.

Gwałt to jedna z największych i najgorszych zbrodni, jaką można zrobić drugiemu człowiekowi. Niestety, dla zwyrodnialców nigdy nie istnieje taki moment, w którym powstrzymają się od praktykowania takich dramatów.

Na własnej skórze doświadczyła tego turystka z Wielkiej Brytanii, która została zgwałcona na luksusowej wyspie Mykonos. 22-latka stara się teraz dochodzić sprawiedliwości dla siebie. Oprawcą poszkodowanej miał być Amerykanin pochodzący z zamożnej rodziny mieszkającej w Nowym Jorku.

Gwałt w Grecji

Takie wakacje, to najprawdziwszy koszmar. Sprawa została nagłośniona przez greckie media -  pochodząca z Preston w hrabstwie Lancashire 22-latka poznała w jednym z barów na Mykonos Amerykanina. To zapoczątkowało dramat, którego młoda kobieta się nie spodziewała. Zamiast romantycznej historii miłosnej spotkała ją zbrodnia.

22-latka przeniosła się z mężczyzną do hotelowego pokoju, by kontynuować imprezę. Tam jednak rozpoczął się dramat. Brytyjka twierdzi, że 30-latek poszedł za nią do łazienki i ją zgwałcił. 22-latka miała tłumaczyć Amerykaninowi, że nie chce mieć z nim stosunku, jednak ten miał nie reagować na jej słowa i gesty odpychania go. Po gwałcie mężczyzna opuścił jej hotel, a ona zgłosiła incydent na policję kolejnego dnia rano.

Tam zmusił mnie do uprawiania z nim seksu, gdy próbowałam go odepchnąć, na próżno mu tłumacząc, że nie mam nastroju na stosunek seksualny

- mówiła 22-latka.

Amerykanin nie przyznaje się do zgwałcenia kobiety. Mężczyzna twierdzi, że do stosunku doszło za obopólną zgodą. Sprawą zajmuje się teraz policja, której przeprowadzono badanie kryminalistyczne. Podejrzany zostanie również przesłuchany przez prokuratora.

Czytaj także