18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Potworna zbrodnia

Horror na cmentarzu. Zgwałcili i zakopali żywcem nastolatków!

Wojciech Kozicki
28.08.2020  17:53
Gwałt i tortury na cmentarzu - jeszcze młodzi ludzie czy już potwory?
Gwałt i tortury na cmentarzu - jeszcze młodzi ludzie czy już potwory? Fot: Karol Makurat/REPORTER/East News - zdjęcie ilustracyjne

Szwecja i potworna zbrodnia jak z horroru. Młodzi ludzie na cmentarzu urządzili piekło nastolatkom, torturując ich, gwałcąc i zakopując żywcem. Na jaw wyszły nowe szokujące fakty w tej sprawie.

Miasto Solna w Szwecji i makabryczne zbrodnia. 21- i 18-latek zmasakrowali dwóch nastolatków na cmentarzu. Policja ustaliła, że wcześniej chcieli im na ulicy sprzedać narkotyki. Gdy nie chcieli ich kupić, zostali zaciągnięci między groby.

Porwanie, gwałt i zakopanie żywcem na cmentarzu

Jak podaje „Daily Mail”, zwyrodnialcy zgwałcili swoje ofiary, a potem urządzili im 10-godzinne tortury. Ujawniono, że nastolatkowie byli bici i cięci nożami. Na koniec zmusili ich, by rozebrali się do naga i zakopali ich żywcem.

Wszystko wskazywało na to, że zmasakrowani nastolatkowie umrą zakopani żywcem. Rano pewien przechodzień zobaczył miejsce kaźni i wezwał policję. Szwedzkie media podają, że chłopców udało się uratować w ostatniej chwili. Spędzili pod ziemią 10 godzin.

Zwyrodnialców zatrzymano i okazało się, że byli dobrze znani policji. Byli karani już za kradzieże, podpalenia i posiadanie narkotyków. Teraz odpowiedzą za porwanie, napaść i gwałt. Wiadomo też, że w chwili zatrzymania mieli na sobie ubrania swoich ofiar.

Starszy z nich, w lipcu br. został skazany z to, że w grudniu 2019 roku rzucił koktajlem mołotowa w budynek jednej z firm. Trafił do aresztu, który opuścił po procesie. Osiem miesięcy, które tam spędził zaliczono mu bowiem na poczet kary, ponieważ w chwili popełnianie przestępstwa miał 20 lat. Zgodnie ze szwedzkim prawem dziś jako 21-latek trafiłby na dwa lata do więzienia – podaje „Fakt”

Zagłosuj

Czy jesteś za karą śmierci w przypadku morderstwa?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze