18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Potwór bez efektów specjalnych

Gwiazda Marvela skazana. "Molestowała dzieci"

Wojciech Kozicki
11.05.2022  21:00
Aktorka Marvela skazana. Zara Phythian z "Doctor Strange" molestowała dzieci
Aktorka Marvela skazana. Zara Phythian z "Doctor Strange" molestowała dzieci Fot: VALERIE MACON/AFP/East News

Gwiazda filmów Marvela okazała się patologiczną i seksualną bestią polującą na bezbronne dzieci! Ujawniono, że aktorka Zara Phythian z filmu „Doctor Strange” i jej mąż Victor Marke popełniali liczne przestępstwa seksualne wobec dzieci.

Aktorka i kaskaderka Zara Phythian znana z filmu Marvela „Doctor Strange”, wraz z mężem zostali uznani za winnych łącznie 32 przestępstw seksualnych wobec dzieci. Jak ujawnia BBC, Victor Marke został uznany za winnego czterech przypadków napastowania seksualnego dziecka, którego dopuścił się na 15-latce w latach 2002-03, oraz 14 przypadków aktów seksualnych z udziałem dziecka, których ofiarą była 13-letnia dziewczynka, którą wraz z żoną molestował w kolejnych latach, kiedy ofiara miała 14 i 15 lat. Zara Phythian została skazana za 14 przypadków molestowania dziecka. Wyrok dla aktorki Marvela zostanie ogłoszony w poniedziałek.

Aktorka Marvela skazana. Molestowała seksualnie dzieci

Aktorka podczas procesu zapewniała, że jest niewinna. Przysięgli dali się jednak przekonać zeznaniom ofiary aktorki. Dziewczynka ujawniła, że gwiazda i jej mąż zaprosili ją do „wspólnej gry seksualnej”. Opisała dokładnie tatuaż aktorki, który ma w okolicach genitaliów.

Zara Phythian ma na koncie 24 role, w tym małą w pierwszym "Doktorze Strange'u" z Benedictem Cumberbatchem, a Victor Marke jest instruktorem sztuk walki. BBC podaje, że para zdobyła zaufanie 13-letniej dziewczynki i wspólnie molestowała ją seksualnie. Marke sam molestował jeszcze jedną dziewczynkę – podaje „Wyborcza”.

Victor Marke przyznał się do zarzucanych mu czynów. Ujawnił, że jedna z ofiar zaproponowała mu seks oralny, gdy miała 18 lat, ale „przeprosił już za to żonę”.

Zara Phythian poza filmem "Doctor Strange" zagrała też m.in. w "Dragon Kingdom", "Transit 17", "Iron Monk", "The Hike", "Underground" i "Warrioress".

logo Tu się dzieje