18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Krew była wszędzie

Gwiazdor disco polo pocięty maczetą i więziony na Wilanowie

08.10.2019  14:15
Gwiazdor disco polo pocięty maczetą i więziony na Wilanowie
Gwiazdor disco polo pocięty maczetą i więziony na Wilanowie Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

To wszystko brzmi jak opis horroru lub filmu akcji. Niestety, wydarzyło się naprawdę. Gwiazdor znany jako NEF przeżył prawdziwą masakrę, krew była wszędzie. 

Wydaje się, że coś takiego nie mogło się w Polsce wydarzyć? A jednak! 24-letni Damian Krysztofik znany jako NEF jest wschodzącą gwiazdą disco polo, która ma na koncie taki hit, jak: "Ona świruje". Chłopak szykował się do kolejnych koncertów, kiedy wydarzyła się masakra.

Gwiazdor disco polo pocięty maczetą

Wszystko miało miejsce u znajomego Krysztofika. Jego relacja jest bardziej niż wstrząsająca.

Zostałem zaproszony przez znajomego (...) na obejrzenie nowego mieszkania i drinki. Po północy ni stąd ni zowąd wstał od stołu, wyjął duży nóż kuchenny z szuflady przypominający maczetę i przez okres ok. dwóch godzin zostałem uderzony ostrzem kilkadziesiąt razy (...) w tym dwa razy w szyje

- opisuje swój koszmar muzyk.

NEF nie miał najmniejszych szans na ucieczkę z mieszkania usytuowanego na warszawskim Wilanowie. Został tam uwięziony. 

Drzwi zamknięte i klucze schowane, ponadto 3 piętro, więc wiedziałem, że skok skończy się śmiercią (...) Gdy [napastnik] zobaczył, że próbuję zadzwonić na 112 dostałem kilkanaście ciosów prosto w kolana L + P oraz podudzia L + P strony, czego efektem jest poruszanie się na wózku inwalidzkim. Głębokie rany szyte są także na rękach, głowie, przedramionach, ramionach oraz plecach i barku

- napisał gwiazdor w swoim oświadczeniu.

Głośne krzyki 24-latka zaalarmowały ochroniarza obiektu. Wezwał on policję, a kiedy ta przybyła na miejsce - szybko obezwładniła napastnika i odbiła ofiarę. Jak relacjonowali funkcjonariusze - mieszkanie wyglądało jak miejsce rzezi. Krew była dosłownie wszędzie.

Jak ustalono pokrzywdzony został zaatakowany nożem przez innego mężczyznę, który zadał mu kilka ciosów nożem w okolice głowy, szyi, przedramion, kolan i podudzi. Do zdarzenia doszło w mieszkaniu w/w mężczyzny (napastnika). Mężczyźni byli pod znacznym wpływem alkoholu. Znali się wcześniej, pokrzywdzony udał się do niego m.in. w celu wspólnego spożywania alkoholu. W trakcie spożywania alkoholu doszło pomiędzy nimi do nieporozumienia. Wtedy napastnik użył noża

- relacjonuje sytuację dla SE Łukasz Łapczyński Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Napastnik został w tym momencie aresztowany na 3 miesiące. Mężczyzna twierdzi, że działał w obronie własnej, ale to akurat ciężko udowodnić, biorąc pod uwagę, że byli z NEFem w mieszkaniu sam na sam. 

Na ten moment gwiazdor odwołał wszystkie swoje występy i dochodzi do siebie.