18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Poród niespodzianka

Dziecko urodziło dziecko. Nikt nie zauważył ciąży

Wojciech Kozicki
15.12.2020  16:11
Nastolatka w ciąży. Poród niespodzianka
Nastolatka w ciąży. Poród niespodzianka Fot: Marek BAZAK/East News

Zaskakująca sytuacja w Hiszpanii. 12-latka urodziła dziecko. Okazało się, że nikt nawet nie zauważył, że była w ciąży. Poród był dla wszystkich niespodzianką!

Pandemia, młodzież zamknięta w domach szuka zajęcia… pewna 12-latka z Hiszpanii najwyraźniej znalazła sobie sposób na nudę, ale później okazało się, że jest w ciąży. Nikt z jej otoczenia nie zorientował się jednak, że była w stanie błogosławionym. Niespodziewanie w północno-hiszpańskim regionie Kantabrii nastolatka urodziła.

Nastolatka w ciąży w Hiszpanii

„Ciąża-niespodzianka” została tak nagłośniona przez lokalne media, że zyskała ogólnoświatowy rozgłos. Rodzice dziewczynki, a teraz także dziadkowie, nie ujawnili szczegółów, chcąc chronić prywatność młodej mamy. Media ustaliły jednak, że w ciążę zaszła prawdopodobnie ma początku epidemii w marcu. Jak udało jej się to utrzymać w tajemnicy przed rodziną i w szkole?

Gdy zaczęła rodzić, rodzina nie miała pojęcia, co się działo. Wezwano pogotowie i poród znalazł szczęśliwe rozwiązanie. Noworodek trafił do szpitala uniwersyteckiego Marques de Valdecilla w mieście Santander i przebywa tam na obserwacji.

Kim jest ojciec dziecka? Zapewne nie będzie chciał się ujawnić, gdyż za stosunek płciowy z 12-latką może trafić do więzienia. Nieoficjalnie mówi się, że w ciążę zamieszany jest  17-latek, który pomieszkiwał z rodziną nastolatki w czasie epidemii.

logo Tu się dzieje