18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Okropieństwo!

52-letnia opiekunka molestowała dzieci. Najmłodsze miało roczek

21.09.2021  15:27
52-letnia opiekunka molestowała dziewczynki
52-letnia opiekunka molestowała dziewczynki Fot: Giulio_Fornasar/Shutterstock

52-letnia kobieta usłyszała zarzuty molestowania co najmniej siedmiu dziewczynek. Jej ofiary miały od roku do sześciu lat. Sprawa wyszła na jaw po tym, jak opiekunka została nakryta przez rodziców na gorącym uczynku.

Holenderscy funkcjonariusze zatrzymali 52-letnią mieszkankę prowincji Limburgia (Holandia) podejrzaną o molestowanie dzieci. Sprawa została ujawniona dzięki nagraniom z ukrytej kamery, na których widać jak opiekunka napastowała seksualnie jedną z dziewczynek. Rodzice natychmiast poinformowali policję.

Opiekunka dziecięca trafi za kratki

Policjanci podczas przeszukiwania domu 52-latki odkryli nagrania, które dowodziły, że ofiar było znacznie więcej. Do tej pory udało się ustalić, że kobieta dopuściła się lubieżnych czynów w stosunku do siedmiu dziewczynek, lecz liczba poszkodowanych może się jeszcze zmienić. Ofiary miały od roku do sześciu lat.

Rodzice byli zszokowani informacją o zatrzymaniu opiekunki - przekazała w rozmowie z portalem RTL News, rzeczniczka prokuratury.

Jak przekazał portal RTL, razem z opiekunką aresztowany został jej 58-letni znajomy, który także usłyszał zarzut pedofilii.

Czytaj także