18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Uwaga, drastyczne!

Horror i makabra w Polsce! Ludzkie ciała w beztlenowej chłodni

13.11.2019  12:50
Horror i makabra w Polsce! Ludzkie ciała w beztlenowej chłodni
Horror i makabra w Polsce! Ludzkie ciała w beztlenowej chłodni Fot: Damian Klamka/East News

Ukraińcy zostali znalezieni w beztlenowej chłodni we wsi Sadkowice pod Rawą Mazowiecką. Trwa wyjaśnianie okoliczności tej niewyobrażalnej makabry.

We wsi Sadkowice pod Rawą Mazowiecką wszyscy żyją tylko tym drastycznym odkryciem. W beztlenowej chłodni na owoce znaleziono ciała dwóch Ukraińców. Nie wiadomo jeszcze, w jakich okolicznościach stracili życie, ale jeśli nie byli martwi w momencie zamknięcia w pomieszczeniu to odeszli w męczarniach.

Martwi Ukraińcy znalezieni w beztlenowej chłodni

Sprawę zgłosił właściciel chłodni. To on po otworzeniu drzwi swojej własności miał dostrzec, że leżą w niej Ukraińcy. Byli to dwaj mężczyźni w wieku 28 i 46 lat. 

Obaj obywatele Ukrainy mieszkali na terenie posesji, gdzie doszło do zdarzenia, jednak nie ustalono jeszcze, w jakich okolicznościach znaleźli się w chłodni, która jest pomieszczeniem o kontrolowanej, beztlenowej atmosferze. Wejście do niej stanowi śmiertelne zagrożenie

– mówił asp. Arkadiusz Chmielewski z rawskiej KPP. 

Nie wiadomo, dlaczego się tam znaleźli, ani czy żyli, gdy zatrzasnęły się drzwi śmiertelnej pułapki. Na wszystkie te pytania będą starali się odpowiedzieć pracujący przy sprawie prokuratorzy.

O całym zajściu została już poinformowana ambasada Ukrainy.

Czytaj także