18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Policja zajmuje się sprawą

Horror kobiety. Opowiada, że 5 lat gwałcili ją jej bracia

14.02.2020  12:05
Horror kobiety. Opowiada, że 5 lat gwałcili ją jej bracia
Horror kobiety. Opowiada, że 5 lat gwałcili ją jej bracia Fot: Shutterstock/fizkes

Pewna kobieta zgłosiła się do prokuratury w Jarosławiu, twierdząc, że kiedy była nastolatką, gwałcili ją jej bracia. Koszmar w przygranicznej wsi.

Dziś jest dorosłą kobietą, ale twierdzi, że jako nastolatka przeżyła piekło, które zgotowali jej bracia. Kobieta zgłosiła się do prokuratury w Jarosławiu i opowiedziała o swoim trwającym pięć lat horrorze.

Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa zostało przez nią złożone na początku lutego. Jak na razie służby zajmują się tą sprawą i póki co, nikomu nie zostały postawione żadne zarzuty.

Horror kobiety. Twierdzi, że gwałcili ją bracia

Dramat kobiety z przygranicznej wsi miał się rozgrywać w latach 2011-2016 r., kiedy nie była pełnoletnia. Pod dachem rodzinnego domu doświadczała podobno nieludzkich potworności.

Prokuratura nie zdradza szczegółów ze względu na dobro kobiety. Fakt ustalił, że postępowanie dotyczy naruszenia kilku artykułów kodeksu karnego: dopuszczenia się kazirodztwa, obcowania płciowego lub innej czynności seksualnej z osobą bezradną, obcowania płciowego z osobą poniżej 15 roku życia.

Na razie w tej sprawie prowadzimy czynności śledcze i jeszcze nikomu nie zostały przedstawione zarzuty. W najbliższym czasie zaplanowane jest przesłuchanie pokrzywdzonej w sądzie

– mówiła również dla Faktu Marta Pętkowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Przemyślu.

Przeczytaj więcej
Komentarze