18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Krwawa masakra!

Horror na Mazurach. Zabójcy trzy dni imprezowali z nieboszczykiem

Bartłomiej Ciepielewski
26.02.2021  17:39
Krwawy dramat w Olsztynku
Krwawy dramat w Olsztynku Fot: Wiola Wiaderek/Shutterstock

Podczas imprezy dwóch mężczyzn zabiło 56-latka. Po morderstwie przez kilka kolejnych dni kontynuowali oni zabawę w mieszkaniu nieboszczyka. Nakryła ich sąsiadka, która zawiadomiła policję.

Jak ustaliła policja, 56-letni Ryszard K. zaprosił do siebie dwóch kolegów na przyjęcie ze sporą ilością alkoholu. Podczas zabawy między mężczyznami wywiązała się kłótnia, w wyniku której gospodarz został zabity siekierą.

Sprawcy mieli zadać szereg ciosów, częścią tnącą siekiery w głowę i inne narządy ciała, w wyniku czego nastąpił zgon - przekazał w rozmowie z SE.pl Krzysztof Stodolny z olsztyńskiej prokuratury okręgowej.

Mordercy nie przejęli się zakrwawionym ciałem i przez kolejne trzy dni biesiadowali w mieszkaniu. Zabawę przerwała sąsiadka, która zaniepokojona odgłosami weszła do mieszkania.

Krwawa zbrodnia w Olsztynku

Kobieta w środku zauważyła zakrwawiony dywan, spod którego wystawały nogi. Zabójcy próbowali zatrzymać i zastraszyć kobietę, lecz ta zdołała uciec. Na miejsce wezwano mundurowych z Komisariatu Policji w Olsztynku. Podejrzani podczas interwencji ukryli się w łazience.

24-latek wraz ze swoim 31-letnim kolegą trafili do aresztu. Grozi im kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Czytaj także
Przeczytaj więcej