18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Spełnił się czarny scenariusz

Igor ze Słupcy odnaleziony. Tragiczna wiadomość

Wojciech Kozicki
08.09.2021  12:49
Poszukiwania Igora ze Słupcy zakończone. Wyłowiono ciało z kanału
Poszukiwania Igora ze Słupcy zakończone. Wyłowiono ciało z kanału Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Poszukiwania Igora ze Słupcy zostały oficjalnie zakończone. Niestety, zaginiony 24-latek został znaleziony martwy w kanale. Jaka była przyczyna śmierci chłopaka?

Igor ze Słupcy nie żyje, poszukiwania zakończone. Oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Koninie w rozmowie z Radiem ZET przekazał, że przyczyną śmierci było utonięcie. Okoliczności śmierci są aktualnie wyjaśniane przez policję pod nadzorem prokuratury.

Poszukiwania Igora ze Słupcy zakończone. Smutne wiadomości

Igor ze Słupcy zaginął w piątek 3 września, a ostatni raz widziano go w okolicach jeziora w Gosławicach. Od tamtej pory nie kontaktował się już z bliskimi, a wkrótce rozpoczęto poszukiwania młodego mężczyzny.

Ciało Igora zostało wyłowione z wody w kanale chłodniczym elektrowni Pątnów przy jeziorze Gosławskim. Wkrótce zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, która ma m.in. wykazać, czy ktoś przyczynił się do śmierci Igora.

Wyjaśniamy obecnie, czy 24-latek sam utonął, czy do jego śmierci przyczynił się ktoś inny – informuje policja. (Radio ZET)

Czytaj także
Przeczytaj więcej