18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Policja kontra polska celebrytka

WIDEO z zatrzymania Felicjańskiej. Ostra akcja w radiowozie!

Wojciech Kozicki
02.01.2020  19:03
Felicjańska i zatrzymanie przez policję w USA - dzika bestia czy pijana abstynentka?
Felicjańska i zatrzymanie przez policję w USA - dzika bestia czy pijana abstynentka? Fot: YouTube/Super Express

Ilona Felicjańska (od niedawno Montana) wybrała się w podróż do USA i zwiedziła… tamtejszy areszt. Interwencja policji i aresztowanie celebrytki zostały uwiecznione na wideo. Czy popularna abstynentka zachowała się jak drapieżna bestia?

Ilona Felicjańska i jej mąż Paul Montana zostali w grudniu aresztowaniu w USA w hrabstwie Monroe. Chociaż wyszli na wolność po wpłaceniu kaucji, muszą pozostać w USA i poczekać na rozprawę sądową. Mężczyzna miał najpierw zeznać, że żona pobiła go i pogryzła, choć później zmienił zdanie. Jak było naprawdę?

Felicjańska zatrzymana - sięgnęła dna?

Do sieci trafiło nagranie wideo z aresztowania Felicjańskiej. Najpierw policjanci zakuli w kajdanki jej męża i stwierdzili, że ma ślady po ugryzieniach. Okazało się, że nie urządził go tak żaden dziki drapieżnik, ale... własna żona.

Po chwili funkcjonariusze zabrali się za Felicjańską. Łatwo nie było, bo nie zna języka angielskiego i konieczne było użycie translatora w telefonie. Zapewne, gdy wideo dotrze do Felicjańskiej i spojrzy na nie trzeźwym okiem, będzie miała niezłego kaca moralnego.

Jak podaje plotek.pl, Felicjańska podczas zatrzymania powtarzała, że jest alkoholiczką i walczy z nałogiem. W tym dniu najwyraźniej walkę przegrała, bo policjant zeznał, że była po kilku głębszych.

Daj mi tę pierdo*oną rękę – zdenerwował się amerykański policjant prowadząc polską celebrytkę na komisariat.

Felicjańska płakała po dowiezieniu na komisariat. Policjant informował przez radio, że podczas transportu zachowywała się agresywnie i kopała w szybę w radiowozie. Funkcjonariusz zapewne jeszcze wtedy nie wiedział, że celebrytka ma przykre wspomnienia związane z samochodami...

Zatrzymanie Felicjańskiej w USA - szokujące nagranie WIDEO:

Przeczytaj więcej
Komentarze