18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szokujący wyrok sądu

Imigrant wepchnął dziecko pod pociąg. Kary nie będzie

Wojciech Kozicki
28.08.2020  18:38
Imigrant zabił dziecko, niemiecki sąd się zlitował
Imigrant zabił dziecko, niemiecki sąd się zlitował Fot: Rousseau Pierre/East News - zdjęcie ilustracyjne

Niemcy i potworna zbrodnia we Frankfurcie nad Menem. Erytrejczyk wepchnął pod pociąg matkę z dzieckiem, ale sąd zdecydował, że zwyrodnialec nie pójdzie do więzienia.

Brutalne morderstwo w Niemczech. W 2019 roku 41-letni Erytrejczyk na dworcu kolejowym we Frankfurcie nad Menem zabił 8-letniego chłopca. Zepchnął go wraz z matką z peronu wprost pod nadjeżdżający pociąg. Policja ustaliła, że ofiary wybrał przypadkowo.

Imigrant zabił dziecko, nie trafi do więzienia

Kobiecie udało się przeżyć, bo w ostatniej chwili przetoczyła się między torami. Jej dziecko zginęło na miejscu.

Jak podaje Polsat News, niemiecki sąd zdecydował, że morderca nie trafi do więzienia. Psychiatra uznał, że jest niepoczytalny i „czuł się zagubiony i strerowany przez komputer”, więc nie może ponieść winy za popełnioną zbrodnię. Spędzi jednak dożywocie w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym. Ustalono, że cierpi na schizofrenię paranoidalną. Okazało się również, że ma żonę i trójkę dzieci, a od 2006 roku mieszka w Szwajcarii, gdzie otrzymał pozwolenie na pobyt po złożeniu wniosku o azyl.    

Jeszcze jedną ofiarą miała być 79-letnia kobieta, która jednak po popchnięciu upadła na peron doznając obrażeń. Wraz z rodziną zabitego chłopca uczestniczyła w procesie w charakterze oskarżyciela posiłkowego. Napastnik próbował zbiec z miejsca tragedii, ale został schwytany niedaleko dworca w rezultacie spontanicznego pościgu – podaje Polsat News.

 

Czytaj także