18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Horror

Gwałt na oddziale covidowym. Pacjentka zmarła kilka godzin później

17.05.2021  14:55
Gwałt na oddziale covidowym
Gwałt na oddziale covidowym Fot: Shutterstock

Indie przechodzą przez horror, a dodatkowo wydarzyła się tam prawdziwa masakra. Pielęgniarz zgwałcił pacjentkę, która była hospitalizowana z powodu Covid-19. 43-letnia kobieta zmarła niedługo po tym, jak padła ofiarą takiej zbrodni.

Pielęgniarze powinni służyć pacjentom wszelką pomocą, niestety, nawet w takim zawodzie trafiają się czasem zwyrodnialcy. Indie stały się tego dobitnym przykładem - pewien pielęgniarz zgwałcił 43-letnią pacjentkę, która trafiła pod oko medyków z powodu zakażenia koronawirusem, który to obecnie szaleje w tym kraju.

Indie: Pielęgniarz zgwałcił pacjentkę

Pacjentka znalazła się na ostrym dyżurze, ponieważ Covid-19 przebiegał u niej ciężko. Do zbrodni doszło konkretnie w placówce Bhopal Memorial w centralnym stanie Madhya Pradesh. Ofiara leżała pod respiratorem, ponieważ miała trudności z oddychaniem. To właśnie w takim stanie dopadł ją bezduszny pielęgniarz. Chwilę po zauważeniu tego, co się wydarzyło - wezwano policję. Niestety, stan kobiety po tym koszmarnym incydencie gwałtownie się pogorszył.

Pokrzywdzona zmarła jeszcze tego samego wieczoru

– poinformowali w czwartkowym oświadczeniu funkcjonariusze.

Napastnik został szybko zidentyfikowany. Był to 40-letni Santosh Aiwar - natychmiast trafił z resztą do aresztu. Okazało się jednak, że to nie pierwszy przypadek zastosowania przez niego przemocy seksualnej. Pielęgniarz miał wcześniej molestować jedną z koleżanek z pracy.

Zaatakował 24-letnią pracownicę szpitala, będąc pod wpływem alkoholu. Po tym incydencie zawieszono go w obowiązkach - na nieszczęście dla 43-letniej pacjentki, decyzję tę w pewnym momencie cofnięto. 

Nie umiemy sobie wyobrazić bólu ofiary, który spotkał ją tuż przed zakończeniem życia.

Czytaj także
Przeczytaj więcej