18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To miała być ZEMSTA

Zbiorowy gwałt na 16-latce. Zrobili to na oczach jej rodziców

Wojciech Kozicki
08.07.2021  14:18
Zbiorowy gwałt na 16-latce. Zrobili to na oczach jej rodziców
Zbiorowy gwałt na 16-latce. Zrobili to na oczach jej rodziców Fot: Value Stock Images/East News - zdjęcie ilustracyjne

Horror w Indiach. Dokonano porwania nastolatki, a później została zbiorowo zgwałcona. Lokalne media donoszą, że zbrodni dokonano na oczach rodziny i był to AKT ZEMSTY.

Potworna zbrodnia w Indiach. „Times of India” informuje, że 27 czerwca starszy brat nastolatki uciekł z kobietą z wioski w dystrykcie Moradabad na północy Indii. Rodzina kobiety, zamiast prowadzić poszukiwania, postanowiła się zemścić. Zwabiła jego bliskich do swojego domu. Nie byli świadomi, że właśnie wpadli w pułapkę.

Zbiorowy gwałt w Indiach. Zemsta na oczach rodziców

Zwabiona rodzina była przetrzymywana. Co więcej, 16-latka miała zostać w akcie zemsty zgwałcona przez ojca, braci i wujków kobiety, która uciekła z bratem 16-latki. Zbiorowego gwałtu dokonano na oczach rodziny nastolatki. Następnego dnia rodzina została uwolniona, ale zagrożono im śmiercią, jeśli poinformują o sprawie policję. Stróże prawa zostali jednak powiadomieni o zbiorowym gwałcie i trwają aktualnie poszukiwania sprawców.

Dziewczyna była przetrzymywana do ubiegłej niedzieli 4 lipca. Po jej uwolnieniu, sprawą zajęła się policja, która wszczęła śledztwo ws. przetrzymywania i gwałtów oraz zajęła się poszukiwaniami zaginionej pary. Jak dotychczas funkcjonariusze zidentyfikowali siedmiu z ośmiu podejrzewanych mężczyzn – podaje Interia.pl.

Przestępstwa seksualne w Indiach

Problem gwałtów w Indiach narasta. Media biją na alarm, że dochodzi do coraz brutalniejszych gwałtów mimo coraz surowszego prawa i zapadających wyroków śmierci. Co więcej, Delhi uważane jest za „światową stolicę gwałtu”, ponieważ do takiego przestępstwa ma tam dochodzić co 20 minut. Mówi się nawet o gwałtach dokonywanych przez policjantów na posterunkach. „Times of India” opisuje też przypadek 12-latka, który miał zgwałcić swoją ciężarną 16-letnią siostrę.

logo Tu się dzieje