18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Potwór..

Nauczyciel-pedofil zgwałcił 13 uczennic. Sąd ogłosił wyrok

05.04.2022  20:44
Nauczycuel-pedofil straci życie
Nauczycuel-pedofil straci życie Fot: somchaiP/Shutterstock

36-letni nauczyciel zgwałcił 13 uczennic, osiem z nich zaszło w ciążę. Sprawa wyszła na jaw, gdy rodzice jednej z dziewczynek zgłosili sprawę na policję. Pedofil z Indonezji usłyszał najwyższy możliwy wyrok.

Przed indonezyjskim wymiarem sprawiedliwości stanął 36-letni Herry W. oskarżony o zgwałcenie 13 dziewczynek uczęszczających do muzułmańskiej szkoły dla dzieci. Mężczyzna wykorzystywał seksualnie uczennice od 2016 roku.

Ofiary pedofila to dziewczynki w wieku od 12 do 16 lat, podchodzące głównie z ubogich rodzin. Ofiary mieszkały w znajdującym się przy szkole internacie. Niektóre dziewczynki w wyniku gwałtu doznały poważnych obrażeń ciała. Osiem z nich zaszło w ciążę.

Nauczyciel-pedofil straci życie

Sprawa została zgłoszona na policję przez jedną z rodzin. Początkowo mężczyzna został skazany na dożywocie, jednak po apelacji złożonej przez prokuraturę wyrok ten został podwyższony do kary śmierci.

Prawnik 36-latka nie informuje, czy sprawa zostanie skierowana do kolejnej instancji. Jak wyjaśnił, czeka na publikację pełnego orzeczenia sądu. Karze śmierci sprzeciwia się krajowa komisja praw człowieka, natomiast wyrok ten poparli indonezyjscy urzędnicy.