18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabra!

Policja odkryła PSIĄ RZEŹNIĘ! Były ukryte w workach

Bartłomiej Ciepielewski
26.11.2021  18:36
Ubojnia psów w Indonezji
Ubojnia psów w Indonezji Fot: andysavchenko/Shutterstock

Policja wraz z pomocą aktywistów dokonała nalotu na psią rzeźnię w Indonezji. Ponad 50 zwierząt było związanych i schowanych w jednej z ciężarówek na terytorium zakładu. Jak informują służby, pupile zostały prawdopodobnie wykradzione z posesji na terenie miasta Sukoharjo.

Indonezyjskie służby poinformowały o zamknięciu nielegalnej ubojni psów w miejscowości Sukoharjo na wyspie Jawa. Na miejscu znaleziono 53 psy, które były przeznaczone na mięso.

Psia rzeźnia w Indonezji

Większość zwierząt miała obroże, co wskazuje na to, że były wykradzione z pobliskich domów. Psy leżały związane w workach, część z nich skrępowano drutami lub kablami.

Serce waliło mi w piersi, gdy zbliżaliśmy się do ciężarówki, ponieważ słyszałem żałosne skomlenie psów, a potem widziałem je wszystkie związane w workach, z miękkimi pyskami zaciśniętymi drutem - przekazała jedna z aktywistek, uczestniczących w akcji.

Poszkodowane psy po opuszczeniu gabinetu weterynaryjnego trafią do tymczasowego schroniska. Jak informuje AP News, aktywiści poszukują właścicieli czworonogów.

Właściciel nielegalnego biznesu trafił do aresztu pod zarzutem sprzedaży psiego mięsa. Według wstępnych ustaleń rzeźnia mogła działać na wyspie nawet przez 20 lat. Dziennie ginęło tam około 30 psów.

Czytaj także
Przeczytaj więcej