18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabra

Mąż zabrał głowę żony na spacer. Przerażające morderstwo

10.02.2022  14:41
Mężczyzna odciął głowę swojej żonie
Mężczyzna odciął głowę swojej żonie Fot: Essffes/Shutterstock

Mieszkaniec Iranu obciął głowę swojej 17-letniej żonie, która wcześniej uciekła przed nim do Turcji. Mężczyzna po dokonaniu tak zwanego "honorowego zabójstwa" wziął swoje "trofeum" w rękę i chodził z nim dumny po centrum miasta. Mona Heydari osierociła kilkuletniego syna.

Sallad Haydari poślubił swoją partnerkę , gdy ta miała 12-lat. Dwa lata później kobieta urodziła mu syna.

Jak informuje CNN, Haydari bił i znęcał się nad swoją żoną, przez co ta kilkukrotnie próbowała od niego uciec. Jej bliscy chcieli ją zniechęcić do tego pomysłu, lecz ostatecznie nastolatka wyjechała do Turcji.

Głowę żony zabrał do miasta

Po czterech miesiącach ojciec Mony namierzył ją i odwiózł ponownie do Iranu. Gdy wróciła do domu, mąż postanowił ucięć głowę kobiecie w ramach tzw. zabójstwa honorowego.

Co ciekawe, mordercy nie zależało na zatuszowaniu zbrodni... wręcz  przeciwnie! Sallad Hayderi wziął w jedną rękę głowę 17-latki a w drugą nóż i poszedł zadowolony do centrum miasta, gdzie pozował do zdjęć, robionych przez przechodniów.

Oskarżony z pewnością zostanie potraktowany surowo - przekazał irański prokurator.

Według informacji przekazanych przez ILNA Haydai wraz z bratem zostali już przesłuchani przez funkcjonariuszy. Mężczyźni przyznają się do morderstwa.