18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Znajdą go?

Jacek Jaworek dotarł na Podkarpacie?! Niepokojące doniesienia

16.08.2021  16:27
Jacek Jaworek zostanie schwytany?
Jacek Jaworek zostanie schwytany? Fot: Policja.pl

Mężczyzna wyglądający jak potrójny morderca z Borowców był widziany w jednym z lasów nieopodal Sędziszowa Małopolskiego (woj. podkarpackie). Na miejsce wysłano kilkudziesięciu funkcjonariuszy. 52-latek wkrótce zostanie schwytany?

Morderca z Borowców nadal jest poszukiwany przez policję. 52-latek w nocy z 9 na 10 lipca zabił swojego brat Janusza, bratową Justynę oraz syna Jakuba. Cudem przeżył drugi syn, który podczas rzezi schował się w szafie, a następnie uciekł przez okno.

Odkąd ślad po Jaworku zaginął, mundurowi z całego kraju otrzymują setki zgłoszeń w tej sprawie. 52-latek mógł uciec wszędzie, choć najczęściej mówi się, że popełnił samobójstwo nieopodal Borowców lub uciekł za granicę.

Jacek Jaworek ukrywa się w podkarpackim lesie?

Ostatnio sprawa nieco ucichła, lecz niedzielne zgłoszenie znowu przywróciło nadzieję w schwytanie szaleńca. Jak poinformował jeden z mieszkańców wsi Zagorzyce, grzybiarz przypominający Jaworka widziany był w pobliskim lesie.

Zgłoszenie zostało potraktowane bardzo poważnie, a na miejsce wysłano kilkudziesięciu funkcjonariuszy. Przeczesywano każdy kawałek lasu, próbując znaleźć ślady mordercy. Niestety, rzecznik KWP w Rzeszowie przekazała, że "zgłoszenie nie zostało potwierdzone". Kilka dni wcześniej podobną wiadomość odebrano w Tarnobrzegu (woj. podkarpackie).

Czytaj także