18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będzie przełom?

Jacek Jaworek siedzi na Facebooku? Nowe ustalenia śledczych

09.11.2021  18:44
Jacek Jaworek przegląda Facebooka?
Jacek Jaworek przegląda Facebooka? Fot: Śląska Policja

Prokuratura od kilku tygodni sprawdza wszystkie konta Jacka Jaworka utworzone w mediach społecznościowych. Według ostatnich doniesień morderca z Borowców logował się na Facebooka, a nawet zmienił sobie zdjęcie. Śledczy wiedzą już, kto za to odpowiada.

Policja od miesięcy nie może namierzyć Jacka Jaworka, ściganego za brutalne morderstwo brata, szwagierki oraz ich 17-letniego syna. Na adres mordercy przychodzą tajemnicze przesyłki, a w mediach społecznościowych jego profile wciąż są aktywne, jednak 52-latek nadal pozostaje na wolności.

Na chwilę obecną najmniej prawdopodobne jest, że podejrzany nie żyje - przekazał w rozmowie z TVN24  prokurator Tomasz Ozimek.

Według policji morderca z Borowców ukrywa się na terenie naszego kraju lub wyjechał za granicę.

Policja wpadła na nowy trop

Śledczy od kilku tygodni sprawdzają profile Jacka Jaworka w mediach społecznościowych. Niedawno pojawiły się doniesienia o tym, że 52-latek nadal korzysta z Facebooka. Jak poinformował TVN24, prokuratura namierzyła osobę, która założyła w mediach społecznościowych jedno z najnowszych kont Jaworka.

Profil na nazwisko Jacek Jaworek został zarejestrowany na telefon mieszkańca Radomska. Założył go w wakacje 16-letni syn tego mężczyzny i razem z kolegą przesyłali z tego profilu wiadomości znajomemu. Robili to dla żartu, chcieli przestraszyć znajomego - informuje prokuratura.

Teraz 16-letni dowcipniś odpowie za podszywanie się pod kogoś i wykorzystywanie cudzego wizerunku. Sprawą zajmie się sąd rodzinny.

Ustalenia śledczych nie kończą jednak sprawy, a w najbliższym czasie namierzane będą osoby odpowiedzialne za stworzenie kolejnych kont na Facebooku. Niestety, nic nie wskazuje na to, by morderca w najbliższym czasie został schwytany.