18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Oświadczenie prokuratury

Jaworek nie żyje? Tajemniczy list i nowe informacje

29.10.2021  08:43
Poszukiwania Jacka Jaworka. Czy morderca z Borowców ukrywa się w zaświatach?
Poszukiwania Jacka Jaworka. Czy morderca z Borowców ukrywa się w zaświatach? Fot: Policja

Od dawna pojawiały się informacje, że Jacek Jaworek nie żyje i prawdopodobnie popełnił samobójstwo. Tajemnicza przesyłka z Francji może jednak wywrócić poszukiwania potrójnego Mordercy z Borowców do góry nogami. Policja i prokuratura ujawniają nowe informacje o poszukiwanym psychopacie, który najprawdopodobniej jednak ŻYJE! A może polskie służby coś UKRYWAJĄ?

Gdzie ukrywa się Jacek Jaworek? Niektórzy podejrzewają, że popełnił samobójstwo, co mogły sugerować chociażby wizje Krzysztofa Jackowskiego. Tymczasem niedawno do potrójnego mordercy ze wsi Borowce przyszedł tajemniczy list z Francji, a do tego ktoś loguje się na jego konta w mediach społecznościowych. Czy szykuje się przełom w śledztwie? Treść tajemniczego listu objęto tajemnicą śledztwa, ale TVN24 ujawnia najnowsze ustalenie prokuratury, która uważa, że „Jacek Jaworek najprawdopodobniej żyje”.

Czy Jacek Jaworek żyje? Nowe informacje od prokuratury

Do informacji podanych przez TVN24 odniósł się już Tomasz Ozimek z Prokuratury Okręgowej w Częstochowie . Stwierdził iż, „na chwilę obecną najmniej prawdopodobne jest, że podejrzany nie żyje”. Dodał również, że morderca najprawdopodobniej ukrywa się w Polsce lub za granicą. To akurat nie jest zaskakujący news. A gdzie indziej miałby się ukrywać? W kosmosie?

Śledczy po szczegółowym zapoznaniu się z analizą materiałów dowodowych, opinią biegłych i zeznaniami świadków twierdzą, że Jacek Jaworek żyje – ujawnia TVN24.

Wiadomo również, że zawartość tajemniczej przesyłki z Francji jest obecnie poddawana ekspertyzie kryminalistycznej. Policja próbuje również ustalić kto i w jakim celu logował się na konta Jaworka w mediach społecznościowych.

Przypominamy, że Jacek Jaworek jest podejrzewany o zamordowanie w lipcu swojego brata, szwagierki i ich 17-letniego syna. Ofiary zostały zastrzelone, a morderca wciąż może być uzbrojony w broń palną. Mieszkańcy wsi Borowce i rodzina boją się, że potwór wróci i znów dokona zbrodni, bo niedawno groził im śmiercią.

Jacek Jaworek jest poszukiwany listem gończym oraz Europejskim Nakazem Aresztowania. Za 52-latkiem wystawiono czerwoną notę Interpolu. 16 lipca komendant wojewódzki policji w Katowicach wyznaczył nagrodę w wysokości 20 tys. zł za informacje, które pomogą zatrzymać Jaworka lub odnaleźć jego ciało – przypomina Radio ZET.

Czytaj także