18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Komentarz policji

Ujawnił gdzie jest Jaworek. Przełom w sprawie?

03.01.2022  14:48
Jaworek nie żyje? Jackowski ujawnia policji gdzie jest ciało
Jaworek nie żyje? Jackowski ujawnia policji gdzie jest ciało Fot: Policja

Czy Jacek Jaworek nie żyje? Pojawiły się nowe informacje o potrójnym mordercy ze wsi Borowce. Jasnowidz Krzysztof Jackowski ujawnia, gdzie znajduje się poszukiwany potwór… a raczej jego zwłoki. Policja potwierdza, że ruszy tym tropem i sprawdzi rzetelność wizji polskiego Nostradamusa.

Wciąż trwają poszukiwania Jacka Jaworka. Czy podejrzany o potworne morderstwo w Borowcach popełnił samobójstwo? Tak twierdzi jasnowidz Krzysztof Jackowski. Kilka dni temu ujawnił szokujące informacje o mordercy, gdy udało mu się powąchać jego przepoconą czapkę. Co policja zamierza zrobić z mistycznym tropem?

Jackowski i nowe informacje o Jaworku

Jak ujawnia „Fakt”, policja zapowiedziała zbadanie tropu wskazanego przez jasnowidza. Prokuratura zwraca jednak uwagę, że portret psychologiczny Jaworka nie wskazuje, by był osobą skłonną odebrać sobie życie.

Sprawdzamy każdy sygnał, każdą informację i tę również weźmiemy pod uwagę – wyjaśnia policja.

Przypominamy, że Jacek Jaworek jest jednym z najbardziej poszukiwanych przestępców w Europie. W lipcu 2021 roku miał zamordować swojego brata, szwagierkę oraz ich 17-letniego syna. Nie wiadomo gdzie jest, a policja ostrzega, że może być uzbrojony i bardzo niebezpieczny. Wcześniej odbywał karę pozbawienia wolności, ponieważ unikał płacenia alimentów.

Przywieźli mi przepoconą czapkę. Dali mi ją tylko na chwile, na jeden seans. Usłyszałem od ducha Jaworka słowo: Poraj. Gdybym miał tę czapkę dłużej, kto wie, co powiedziałby mi jeszcze duch Jaworka. Policja powinna udać się jak najszybciej do Poraja - ujawnił Krzysztof Jackowski.