18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

na miejscu śledczy

Jan Targosz nie żyje! ZOSTAŁ BRUTALNIE ZAMORDOWANY

06.07.2022  11:04
Profesor AGH brutalnie zamordowany
Profesor AGH brutalnie zamordowany Fot: Planeta.pl

W nocy z wtorku na środę w jednym z krakowskich mieszkań doszło do brutalnego morderstwa. Ofiarą padł profesor AGH Jan Targosz. Na miejscu zdarzenia pracują służby.

Wstrząsające doniesienia z Krakowa. W jednym z mieszkań znaleziono zwłoki mężczyzny. Policja donosi, że na miejscu doszło do brutalnego morderstwa. - Mężczyzna miał rany kłute - przekazała stacja RMF, która jako pierwsza poinformowała o zabójstwie.

Policja nie chce udzielać szczegółowych informacji. Nieoficjalnie podano jednak, że morderca został namierzony i zatrzymany.

Profesor Jan Targosz zamordowany

Wiadomo też, kto został zamordowany. To profesor Akademii Górniczo-Hutniczej Jan Targosz. Do morderstwa doszło na terenie Nowej Huty, w mieszkaniu należącym do profesora.

Prokurator nadal jest na oględzinach. Kiedy wróci, będziemy mogli przekazać więcej informacji na temat morderstwa

- przekazał "Gazecie Wyborczej" Janusz Hnatko z Prokuratury Okręgowej w Krakowie.

Dr hab. inż. Jan Targosz wykładał na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Robotyki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Był specjalistą w zakresie wibroizolacji i dynamiki konstrukcji.

Czytaj także