18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

młody Wilk to bestia?

Gwałciciel z TVP Info TO JAROSŁAW JAKIMOWICZ?

Emilia Waszczuk
19.01.2021  16:51
Jarosław Jakimowicz gwałcicielem? Poważne oskarżenia
Jarosław Jakimowicz gwałcicielem? Poważne oskarżenia Fot: VIPHOTO/East News

Gwałciciel wśród prezenterów TVP INFO? Poważne oskarżenia pojawiły się w sieci, a jako główny podejrzany wskazywany jest były aktor Jarosław Jakimowicz.

Dziennikarz Piotr Krysiak poinformował w poniedziałek ma Facebooku, że przeprowadził prywatne śledztwo i zamierza ujawnić informacje o wielkiej aferze z gwiazdorem TVP Info. Dziennikarz przekonywał, że jeden z "publicystów" porannego pasma Telewizji Polskiej zgwałcił kandydatkę do tytułu Miss Generation 2020. Do przestępstwa miało dojść już rok temu, jednak najpierw policja nie chciała zająć się sprawą, a teraz prokuratura nie spieszy się z jej wyjaśnianiem.

Jarosław Jakimowicz to gwałciciel?

Gwiazdor TVP Info miał zgwałcić kandydatkę z Uzbekistanu, mieszkającą dziś w Wielkiej Brytanii, która po dramatycznych wydarzeniach uciekła ze zgrupowania i nie wzięła udziału w konkursie. Kobieta od razu udała się na policję, nie otrzymała jednak należytej pomocy.

Potwierdzam, że śledztwo się toczy. Obecnie jest zawieszone, ponieważ zwróciliśmy się o pomoc prawną do Wielkiej Brytanii. Postępowanie toczy się “w sprawie”, a nie przeciwko komuś

- potwierdziła w rozmowie z Onetem rzeczniczka prokuratury Okręgowej w Lublinie, Agnieszka Kępka.

Kobieta nie zdradza, czy poszkodowana wskazała winnego, skąd więc podejrzenia, że chodzi o Jarosława Jakimowicza? Już wcześniej internauci przypomnieli, że rok wcześniej były aktor, gwiazdor TVP Info chwalił się, że jest na zgrupowaniu Miss i publikował w mediach społecznościowych zdjęcia z hotelu, w którym przygotowywano panie do konkursu. Teraz doniesienia te potwierdza także Onet.

Jarosław Jakimowicz broni się: nie zgwałciłem

Jak ustalili dziennikarze serwisu, Piotrowi Krysiakowi chodziło właśnie o Jarosława Jakimowicza. Zwrócili się więc do niego z prośbą o komentarz w sprawie. Prezenter TVP Info oskarżeniom oczywiście zaprzeczył i przekonuje, że nie byłby w stanie zgwałcić kobiety.

Dlaczego od wielu miesięcy trwa śledztwo, a ja - podobno podejrzewany o gwałt - nawet nie zostałem przesłuchany?! Nikogo nie zgwałciłem! Przysięgam na zdrowie moich dzieci! Nie jestem zdolny do takich czynów, brzydzę się agresją wobec kobiet

- przekonuje Jarosław Jakimowicz.

Gwiazdor jest wstrząśnięty oskarżeniami, zapewnia przy tym, że jest zupełnie niewinny i w każdej chwili może złożyć zeznania w prokuraturze. - Jak mam się w tej sytuacji bronić? Jestem, jaki jestem. Pracuję w TVP, co nie każdemu się podoba. Przyzwyczaiłem się do ataków, ale zarzuty o gwałt to przekroczenie wszelkich zasad - mówi twarz TVP Info.

logo Tu się dzieje