18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

straty na 750 tysięcy!

Joanna Liszowska w rozpaczy. Straciła swoje maleństwo

19.02.2021  14:00
Gwiazda "Przyjaciółek" okradziona
Gwiazda "Przyjaciółek" okradziona Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Koszmar Joanny Liszowskiej. O dramacie gwiazdy informuje policja z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie. Aktorka straciła swój ukochany samochód.

Nie każdego stać na bentleya - na auto tej marki pozwolić sobie mogą jedynie bogacze, ewentualnie Tadeusz Rydzyk... Pozwoliła sobie i właśnie tego pożałowała Joanna Liszowska, która padła ofiarą nikczemnych złodziei.

W piątek 19 lutego PAP przekazała informację o śledztwie prowadzonym przez policję w Konstancinie-Jeziornie we współpracy z prokuraturą. Próbują ustalić, kto stoi za kradzieżą bentleya bentayga z 2018 roku, wartego dziś 750 tysięcy złotych!

Joanna Liszowska okradziona

Jak podaje PAP, osobą okradzioną jest znana polska aktorka, 42-letnia gwiazda serialu "Przyjaciółki". Wystarczy szybkie śledztwo, by odkryć, że chodzi najpewniej właśnie o Joannę Liszowską. Zgadza się wiek, serial, miejsce zamieszkania i samochód - swojego bentleya aktorka nabyła w 2018 roku za ponad milion złotych

Do kradzieży luksusowego samochodu dojść miało w nocy z 10 na 11 lutego w miejscowości Kierszek. Auto zostało skradzione sprzed domu aktorki.

42-letnia kobieta zgłosiła kradzież z włamaniem do pojazdu. Policjanci prowadzą w tej sprawie czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Piasecznie. Zabezpieczany jest m.in. monitoring, przesłuchiwani są świadkowie. Wszystkie te czynności mają na celu odzyskanie skradzionego mienia i ustalenie sprawcy bądź sprawców zdarzenia

– przekazał PAP Rafał Markiewicz z KPP w Piasecznie.

Czytaj także
Przeczytaj więcej