18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

doigrał się

KRAŚKO SKAZANY! Gigantyczna kara dla gwiazdora TVN

20.09.2022  13:05
Piotr Kraśko skazany!
Piotr Kraśko skazany! Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Piotr Kraśko stanął przed sądem i nie poczuł jego litości! Dziennikarz TVN został surowo ukarany - musi zapłacić gigantyczną grzywnę za złamanie prawa.

Piotr Kraśko się doigrał! Znany i jeszcze niedawno lubiany prezenter TVN dziś upada na dno. Po tym, jak okazało się, że dziennikarz jeździł autem bez uprawnień, opinia publiczna i stacja matka zaczęły się od niego odwracać. Sprawą gwiazdora zajęli się także śledczy i właśnie zapadł wyrok w jego sprawie. I zdecydowanie pan Kraśko nie ma dziś wielu powodów do radości.

Informację o wyroku sądu w sprawie przeciw Piotrowi Kraśko przekazała Telewizja Polska, co raczej nie dziwi - wszak to dziennikarz znienawidzonej przez nich TVN. Jak by jednak nie było, prezenter dopuścił się czynów haniebnych i wielokrotnie nikczemnie łamał prawo. A sąd uznał, że nie będzie dla niego litościwy.

Kraśko ukarany. Wysoka kara

Posiedzewnie w sprawie Piotra Kraśki odbyło się w Sądzie Rejonowym  Ostrołęce. Dziennikarz został oskarżony o prowadzenie samochodu mimo cofnięcia uprawnień. - Chodzi o zdarzenie z 19 sierpnia 2016 r. W miejscowości Myszyniec przy ul. Pawłowskiego, prowadząc auto marki BMW Piotr Kraśko został zatrzymany przez patrol policji. Okazało się, że kierujący nie miał uprawnień do prowadzenia samochodu. Zostały mu one cofnięte w 2014 r. - przypomina TVP.

Prokuratura zażądała ukarania Piotra Kraśki grzywną w wysokości 200 stawek dziennych po 500 złotych, czyli łącznie 100 000 złotych. Co znamienne, kwota ta została ustalona z zainteresowanym. Ostatecznie sąd przychylił się do tego wniosku. Kraśko musi zapłacić 100 tysięcy złotych i dodatkowo opłacić koszta postępowania sądowego.

Kraśko jeździł bez prawa jazdy

TVP przypomina, że Piotr Kraśko wielokrotnie siadał za kierownicą bez prawa jazdy. Ostatnio przyłapany został na tym w grudniu 2021 roku - policja wymierzyła mu wtedy mandat w wysokości 7,5 tys. złotych i zakazała prowadzenia pojazdów przez kolejny rok.