18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Prawdziwe piekło

KRWAWY NAPAD NA BANK. Dwie osoby nie żyją, sześciu rannych [WIDEO]

29.06.2022  11:24
Dwie osoby zginęły w wyniku strzelaniny w Kanadzie
Dwie osoby zginęły w wyniku strzelaniny w Kanadzie Fot: The Ferryman's Toll/Twitter

Dwóch uzbrojonych napastników próbowało obrabować bank w Saanich (Kanada). Po przybyciu na miejsce funkcjonariuszy doszło do strzelaniny. Zginęło dwóch napastników, sześciu mundurowych odniosło obrażenia.

Dwóch uzbrojonych mężczyzn próbowało obrabować jeden z banków na terytorium Kolumbii Brytyjskiej. Gdy na miejsce dotarli policjanci, napastnicy otworzyli od nich ogień.

To było przerażające! To był grad wystrzałów. Słyszałam już w swoim życiu wystrzały, jednak nigdy nie słyszałam tylu - relacjonuje jedna z kobiet.

Świadkowie donoszą, że na miejscu padło kilkadziesiąt strzałów z różnych rodzajów broni, nawet karabinów maszynowych. Napastnicy zginęli po długiej wymianie ognia. Wcześniej ranili sześciu funkcjonariuszy, w tym trzech poważnie.

Strzelanina w Kanadzie

Agencja Reutera zaznacza, że złodzieje byli uzbrojeni po zęby, a dodatkowo mieli na sobie kamizelki kuloodporne. Pojawiły się też informacje o ładunku wybuchowym umieszczonym w ich aucie.

Domy i przedsiębiorstwa znajdujące się w pobliżu budynku zostały ewakuowane ze względu na obecność potencjalnego ładunku wybuchowego w pojeździe należącym do podejrzanych. Według wstępnych doniesień napastnicy mieli na sobie kamizelki kuloodporne - donosi agencja Reutera.

Teren wokół banku nadal pozostaje zamknięty dla ruchu pieszego i samochodowego. Na miejscu pracują śledczy oraz zespół saperów.

logo Tu się dzieje