18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szok

Pijana w sztok nauczycielka prowadziła lekcje

28.09.2020  17:56
Kalisz: Pijana nauczycielka prowadziła lekcje
Kalisz: Pijana nauczycielka prowadziła lekcje Fot: Reporters / GYS/REPORTER

Kalisz jest w szoku! Pijana jak bela nauczycielka prowadziła lekcje. Badanie alkomatem sprawiło, że wszyscy z jej otoczenia złapali się za głowy. Jeśli to miał być sposób na "odkażanie się" przez koronawirusa to był to pomysł karygodny.

Kalisz długo nie otrząśnie się po odkryciu, którego dokonano w Szkole Podstawowej nr 10 im. Marii Konopnickiej przy ul. Karpackiej. Jak donosi portal kalisz24.info, jeden z rodziców wyczuł woń alkoholu od prowadzącej zajęcia z dziećmi nauczycielki. Kiedy jego przypuszczenia spotkały się z alkomatem - wszyscy byli w szoku.

Kalisz: Nauczycielka pijana w sztok

Nauczycielka z tej szkoły była pijana w sztok! Na urządzeniu można było ujrzeć aż 2,5 promila alkoholu! Oznacza to, że kobieta nie tylko była pod wpływe,=m, ale zwyczajnie jej stan nie powinien pozwolić nawet na ustanie w pionie.

Badanie stanu trzeźwości kobiety przeprowadzone na miejscu interwencji potwierdziło obawy rodzica. W organizmie kobiety znajdowało się blisko 2,5 promila alkoholu. Policjanci prowadzą postępowanie w sprawie o wykroczenie, w związku z podjęciem czynności zawodowych pod wpływem alkoholu z Art. 70. § 2

- powiedziała dziennikarzom asp. Anna Jaworksa-Wojnicz, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Informacje zebrane przez wspomniany na początku portal podają, że kobieta była 48-letnią wychowawczynią jednej z klas w kaliskiej szkole. Dodatkowo sprawowała opiekę nad dziećmi w szkolnej świetlicy.

Za swój czyn została zawieszona w obowiązkach. 

Przeczytaj więcej
Komentarze