18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

rodzinny dramat

MATKA CHCIAŁA ZADŹGAĆ SYNKA? 8-latek w ciężkim stanie

27.01.2022  14:35
8-latek zaatakowany nożem w Kaliszu
8-latek zaatakowany nożem w Kaliszu Fot: Quality Stock Arts/Shutterstock

8-letni chłopiec trafił w czwartek rano do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. Chłopiec jest w stanie ciężkim. Śledczy twierdzą, że zaatakowała go własna matka?

Wstrząsające doniesienia z Kalisza. W czwartek wczesnym rankiem, w jednym z mieszkań przy ulicy Zamkowej doszło do krwawego ataku na 8-letnie dziecko. Chłopczykowi zadano dwa ciosy nożem w klatkę piersiową. Sprawcą ma być matka poszkodowanego!

Jeszcze przed godziną siódmą zgłoszenie o rannym chłopcu otrzymała kaliska policja. Na miejsce wysłano patrol oraz karetkę pogotowia. Jak informuje komisarz Witold Woźniak, służby wezwał ktoś z rodziny.

8-latek zaatakowany nożem

Chłopiec z dwiema poważnymi ranami klatki piersiowej został przewieziony do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. Lekarze określają jego stan jako ciężki. - Po wykonaniu niezbędnych zabiegów przyjęto je na oddział intensywnej terapii dla dzieci - przekazał mediom Adam Stangert, rzecznik placówki.

Ranna jest też 33-letnia matka chłopca i jednocześnie jego potencjalna oprawczyni. Kobieta została przewieziona do szpitala w Kaliszu. Rzecznik prasowy placówki Paweł Gawroński informuje, że jej zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Rusza śledztwo w sprawie ataku na 8-latka

Co się wydarzyło w mieszkaniu przy ulicy Zamkowej? To postarają się wyjaśnić śledczy. Nad sprawą pracuje policja pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim. Jak informuje rzecznik prokuratury Maciej Meler, na razie jest zbyt wcześnie, by mówić o szczegółach zdarzenia.