18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Basia osierociła dwójkę dzieci

Kim była 19-latka zabita przez autobus? Internauci z niej szydzą

Wojciech Kozicki
02.08.2021  15:43
Kim była 19-latka zabita przez kierowcę autobusu w Katowicach? Basia Sz. i nowe informacje
Kim była 19-latka zabita przez kierowcę autobusu w Katowicach? Basia Sz. i nowe informacje Fot: Śląska Policja

Potworny wypadek w Katowicach. Kierowca autobusu przejechał 19-latkę, wciągając ją pod koła i ciągnąc przez kilkadziesiąt metrów. Media skupiają się na tym kim był kierowca, czy był pod wpływem alkoholu lub narkotyków oraz zastanawiają się jaka grozi mu kara. Tymczasem pojawiają się nowe informacje o jego ofierze. Kim była Barbara Sz.? Co z jej dziećmi?

19-latka z Katowic zabita przez kierowca autobusu. W sobotę przed szóstą rano, blisko przejścia dla pieszych w pobliżu zbiegu ulic Mickiewicza i Stawowej, doszło do bójki grupy młodych ludzi na ulicy. Kierowca autobusu nr 910 ZTM obsługiwanego przez PKM Katowice zatrzymał się, ale grupa nie zamierzała się rozstąpić. Nagle kierowca ostro ruszył, wciągając 19-latkę pod koła i ciągnąc ją tak kilkadziesiąt metrów. Podniosła śmierć na miejscu. Pojawiają się kolejne informacje kim była Barbara Sz. Osierociła dwójkę małych dzieci i miała życiowe plany.

Kim była Basia Sz.? 19-latka została zabita w Katowicach przez kierowcę autobusu

Jak ujawnia Super Express, Basia była młoda, ale wychowywała dwójkę małych dzieci wieku dwóch lat oraz siedmiu miesięcy. Igor i Eliza już nie zobaczą mamy. Lokalne media podają również, że Basia planowała ślub ze swoim narzeczonym.

Na portalu zrzutka.pl ruszyła już zbiórka pieniędzy na pomoc dla osieroconych dzieci. Organizator zbiórki planuje też kupić wieniec na ostatnie pożegnanie kobiety.

Dzieci już nigdy nie trafią w ramiona mamusi, nie usłyszą jej głosu, być może nawet nie zachowają jej we wspomnieniach. Ciężko wyobrazić sobie większą tragedię w życiu dziecka. 19-letnia Basia Sz. zginęła bezsensowną i przedwczesną śmiercią, zostawiając na ziemi dwoje ukochanych aniołków. Ta tragedia przeraża! – pisze Super Express.

Na tym jednak nie koniec dramatu. Internauci znaleźli profil Barbary Sz. na Facebooku i zasypali go komentarzami. Są po prostu STRASZNE! Niektórzy bronią kierowcy autobusu, a inni nazywają Basię patologią i denerwują się, że nie odda im pożyczonych pieniędzy.

Ależ mam ochotę na mielone. Przypadek? Nie sądzę – pojawił się komentarz na profilu zmarłej. (ofeminin.pl)
Wiecie co mnie różni od Basi? Basia nie żyje - śmieje się jeden z internautów.

Ujawniono również zeznania kierowcy autobusu z Katowic, który powiedział dlaczego przejechał dziewczynę. Prokuratura przekazała również na konferencji prasowej co wykryto w jego krwi podczas badań toksykologicznych.

logo Tu się dzieje