18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ktoś pokazał jej zwłoki w sieci

Katowice. POŚMIERTNE ZDJĘCIE 19-latki zabitej przez autobus

Wojciech Kozicki
03.08.2021  17:25
Katowice. Ujawnili POŚMIERTNE ZDJĘCIE 19-latki zabitej przez autobus
Katowice. Ujawnili POŚMIERTNE ZDJĘCIE 19-latki zabitej przez autobus Fot: PIOTR JEDZURA/REPORTER/East News

Tragedia w Katowicach i śmierć 19-latki pod kołami autobusu wciąż poruszają Polaków. Pojawiają się nowe informacje o sprawie, ale też wyciekają drastyczne materiały. Najpierw udostępniono WIDEO  przedstawiające wypadek i moment śmierci Basi Sz. ze Świętochłowic, a teraz ktoś opublikował w sieci zdjęcie jej zmasakrowanych zwłok.

Potworny wypadek w Katowicach. Kierowca autobusu staranował grupę młodych ludzi, wciągając pod koła 19-letnią Basię Sz. i ciągnąc ją tak przez kilkadziesiąt metrów. Na przesłuchaniu ujawnił już dlaczego zabił dziewczynę. Niestety, zrobiło się nieprzyjemnie, bo internauci znaleźli profil zmarłej na Facebooku i robią sobie żarty z jej śmierci. Na tym jednak nie koniec, bo ktoś najpierw udostępnił nagranie wideo z wypadku, a teraz opublikowano zdjęcie zmasakrowanego ciała nastolatki.

Wypadek autobusu w Katowicach. Ktoś ujawnił pośmiertne zdjęcie 19-latki

Jak podają lokalne media, wielu internautów jest oburzonych, że policja i prokuratura nie zapewniły zmarłej Basi Sz. anonimowości. Wnikliwi internauci dotarli nawet do tego, kim jest i jak wygląda partner zmarłej.

Kto opublikował zdjęcie zmarłej dziewczyny? Portal Popularne.pl podejrzewa, że autorem fotografii musiał być człowiek zatrudniony do zabezpieczenia miejsca wypadku.

Miejsce, w którym zginęła 19-letnia matka dwójki dzieci zostało szczelnie odgrodzone od przechodniów. W ten sposób służby chciały zagwarantować ofierze oraz jej bliskim prywatność. Niestety pomimo zainstalowania parawanu i ciągłej kontroli, nie udało się uniknąć wpadki. Widać na zdjęciu fragmenty żółtej furgonetki. Co więcej, na fotografii można dostrzec charakterystyczne przedmioty wykorzystywane przez służby, jak na przykład parawan – podaje Popularne.pl