18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ma przekichane!

Polka kichnęła i zabiła. Grozi jej więzienie

Wojciech Kozicki
06.12.2019  12:28
Kichnięcie, wypadek i śmierć - kobieta ma przekichane
Kichnięcie, wypadek i śmierć - kobieta ma przekichane Fot: YouTube - zdjęcie ilustracyjne

Straszny wypadek samochodowy w Polsce. 2 kwietnia na drodze w Golinie w powiecie konińskim kobieta prowadząca auto kichnęła i doprowadziła tym samym do tragedii.

Szokujący wypadek drogowy. 19-letnia mieszkanka powiatu jarocińskiego prowadząc auto kichnęła i zabiła. Prokurator oświadczył, że zjechała wówczas na prawe pobocze i próbując odzyskać panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas. Jej renault uderzyło wtedy w opla, którym kierował 44-letni mężczyzna z powiatu krotoszyńskiego. Zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Kichnięcie i śmierć

Jak podaje polsatnews.pl, kobieta przyznała się do zabójczego kichnięcia, a Prokuratura Rejonowa w Jarocinie oskarżyła ją o nieumyślne spowodowanie śmiertelnego wypadku drogowego. Służby dysponują również nagraniem wideo z kamer monitoringu. Teraz kobiecie grozi nawet 8 lat więzienia

Przeanalizowano też dane z telefonii komórkowej; wykluczono, by w momencie wypadku kobieta korzystała z komórki - powiedział prokurator. (Niezalezna.pl)