18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

jak tak można?

Kat z Kielc bez sumienia. Zamordował dwa pieski w bestialski sposób

12.09.2019  09:44
Kat z Kielc bez sumienia. Zamordował dwa pieski w bestialski sposób
Kat z Kielc bez sumienia. Zamordował dwa pieski w bestialski sposób Fot: Shutterstock

46-letni mężczyzna z Kielc idzie do więzienia. Za kratkami spędzi 12 miesięcy, a to nie koniec wyroku. Wszystko przez to, że brutalnie, bez sumienia, zabił dwa psy.

12 miesięcy za kratkami, pięcioletni zakaz posiadania zwierząt i wpłata 8 tysięcy złotych na rzecz Stowarzyszenia "Pogotowie dla Zwierząt" w Trzciance - to kara, jaką otrzymał 46-latek z Kielc.

Dariusz N. kilkanaście miesięcy temu, w sierpniu 2018 roku, brutalnie zamordował swoje psy. Był bezwzględny - niewinne zwierzaki wyrzucił z okna mieszkania na siódmym piętrze.

Obrona: to nie on, był pijany

Zwierzęta nie miały szans - zginęły na miejscu. O ich śmierci służby poinformowali świadkowie. W sprawie wytypowano trzech potencjalnych zabójców. Ostatecznie mordercą okazał się Dariusz N.

Mężczyzna uparcie nie przyznaje się do zarzucanego mu czynu. Jego obrona próbowała dowieść, że został wrobiony. Czemu? Bo był pijany. We krwi w czasie zabójstwa miał 3 promile!

Wyrok jest nieprawomocny.

Przeczytaj więcej
Komentarze